reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nie mam juz sily .

Rozwiązania
0
Witam Was wszystkich, jestem Tu nowa . Zawsze myślałam że jestem silna i mimo przeciwności daje radę ale po 5 latach starań już nie mam siły. Dziś znowu dostałam okres i chce mi się ryczec , wszystko leci mi z rak , nie mogę się skupić na codziennych czynnościach. Nic mnie nie cieszy ;( . Nie wiem ile jeszcze muszę wycierpiec i ile jeszcze łez przede mną ale nie mam sił. Tracę tą nadzieję która zawsze jest przy mnie mimo kolejnych niepowodzeń. Wiem że niektórzy mają gorzej że powinnam się cieszyć że jestem zdrowa itp ale nie mogę. Ciągle myślę że patologia ma dzieci A ja nie :( . Mam już 28 lat i czuje się staro , zawsze chciałam być młoda mama ale nie wyszło. Taki już mój los ale nie wyobrażam sobie nie mieć dziecka wgl . Niestety adopcja nie wchodzi w grę bo jesteśmy razem 13 lat ale tylko 3 po ślubie A trzeba być 5 . Poza tym wynajmujemy mieszkanie i za nim uzbieramy na swoje to trochę minie. Niby finansowo nie jest źle i nawet udaje się odkładać ale dziecka nam dac nie chcą.

reklama

Caro♤♤♤♤

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Was wszystkich, jestem Tu nowa . Zawsze myślałam że jestem silna i mimo przeciwności daje radę ale po 5 latach starań już nie mam siły. Dziś znowu dostałam okres i chce mi się ryczec , wszystko leci mi z rak , nie mogę się skupić na codziennych czynnościach. Nic mnie nie cieszy ;( . Nie wiem ile jeszcze muszę wycierpiec i ile jeszcze łez przede mną ale nie mam sił. Tracę tą nadzieję która zawsze jest przy mnie mimo kolejnych niepowodzeń. Wiem że niektórzy mają gorzej że powinnam się cieszyć że jestem zdrowa itp ale nie mogę. Ciągle myślę że patologia ma dzieci A ja nie :( . Mam już 28 lat i czuje się staro , zawsze chciałam być młoda mama ale nie wyszło. Taki już mój los ale nie wyobrażam sobie nie mieć dziecka wgl . Niestety adopcja nie wchodzi w grę bo jesteśmy razem 13 lat ale tylko 3 po ślubie A trzeba być 5 . Poza tym wynajmujemy mieszkanie i za nim uzbieramy na swoje to trochę minie. Niby finansowo nie jest źle i nawet udaje się odkładać ale dziecka nam dac nie chcą.
To proponuję dobrą klinikę leczenia niepłodności. Badania wstępne dla ciebie i męża.
Też staraliśmy się długo naturalnie po 1 wizycie poznaliśmy przyczynę niepowodzeń.
Idź kobieto, nie męcz się wiem co przeżywasz co miesiąc jak pojawia się okres. Nie trać czasu

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ale dlaczego myślisz od razu o adopcji? Skoro staracie się już tak długo to gdzieś musi być problem. Warto zrobić badania. Mąż niech zrobi badanie nasienia a Ty podstawowe hormony w odpowiednich dniach cyklu, tarczyca, prolaktyna.

Rozwiązania
0
To proponuję dobrą klinikę leczenia niepłodności. Badania wstępne dla ciebie i męża.
Też staraliśmy się długo naturalnie po 1 wizycie poznaliśmy przyczynę niepowodzeń.
Idź kobieto, nie męcz się wiem co przeżywasz co miesiąc jak pojawia się okres. Nie trać czasu
U nas wszystkie badania wychodzą książkowo i ginekologiczne i hormonalne . Badanie nasienia też wyszło ok . Było też badanie jąder czy coś takiego i z tym też ok . Prolaktyna tylko podwyższona ale lekarz mówił że to może przez stres bo jak powtórzyła to było już ok . Kochamy się prawie codziennie A nieraz nawet 2 razy dziennie i nic . Owulacje mam normalnie . Już nie mam sił na kolejne badania i finansowo to też rujnuje

Magdusia88

Rozwiązania
0
U nas wszystkie badania wychodzą książkowo i ginekologiczne i hormonalne . Badanie nasienia też wyszło ok . Było też badanie jąder czy coś takiego i z tym też ok . Prolaktyna tylko podwyższona ale lekarz mówił że to może przez stres bo jak powtórzyła to było już ok . Kochamy się prawie codziennie A nieraz nawet 2 razy dziennie i nic . Owulacje mam normalnie . Już nie mam sił na kolejne badania i finansowo to też rujnuje
Spróbowałabym badania drożności jajowodów na początek. Miałaś?

mary.m

Rozwiązania
0
Nie , tego akurat nie.
W takim razie obowiązkowo klinika leczenia niepłodności, szkoda czasu, 5 lat to już bardzo długo i na pewno jest jakiś większy problem. Sama dokładnie starałam się 5 lat, więc wiem co czujesz. Badanie drożności jajowodów na pewno lekarz zleci. Może histeroskopia diagnostyczna, żeby sprawdzić czy nie ma żadnych przeszkód w macicy. Bardzo szczegółowe badanie nasienia, np. u nas problem duży wyszedł przy badaniu HBA, w immunologii mogą być problemy, ogólnie nie ma na co czekać, tylko się diagnozujcie, choćby małymi kroczkami :)

wiesia81

Rozwiązania
0
Nie , tego akurat nie.
Ja miałam dwa razy drożność robią to w szpitalu na NFZ, na skierowanie, można też prywatnie też nie mogłam zajść w ciaze po pierwszej ciąży, dzięki temu badaniu mam synka, pomysł te z o inseminacji, mi gin robił też na NFZ za 3 razem się udało, miałaś monitoring cyklu, może trzeba wspomóc Cię lekami, ja miałam też badanie po stosunku czy nie mam wrogiego śluzu dla plemników męża, długo się leczylam ale dzięki dobremu lekarzowi mam dzieci, niestety wiem jak się czujesz, miałam tak samo

reklama

Jagoda 87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja znajoma bardzo długo starała się o dziecko nawet jak zachodziła to traciła , wydała morze gotówki nawet in vitro wchodziło w grę i sama wpadła na pomysł bo gdzieś usłyszała ze ma zbyt gęsta krew ... dziś dziewczynka jest już w przedszkolu ...... poza tym wiem ze to banalne ale gdy ciagle pod presja się kochacie w sensie ze myślisz Non stop o dziecku to wszystko potrafi się zablokować ... może poprostu odpuscie na ja jakiś czas ... mimo wszystko trzymam kciuki ... może to nie jest odpowiedni czas na dziecko dla was teraz ... wszystko jest po coś

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Nie mam juz sily do własnego dziecka Potrzebuję porady 18
K Nie mam juz sily:-( Zdrowe dziecko 16
tygrysek235 nie mam juz sily... Zwierzenia 6
Jusia22 Sama juz nie wiem co mam robić? Dzieci urodzone w listopadzie 2005 3
N Pytanie do mam karmiacych mm nie od urodzenia Potrzebuję porady 12
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
Carolinaaa1331 Tabletki na laktację, nie jestem w ciąży i niw byłam, ale mam pewnie problem. Potrzebuję porady 20
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
Mooniiaa99 Mam nie całe 19 lat i pragnę mieć dziecko Młodziutkie mamy 8
M Nie mam oparcia w partnerze Młodziutkie mamy 5
H Intuicja mi podpowiada ze nie mam dziecka Ciąża, poród, połóg 9
Klaudia1062 Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat. Młodziutkie mamy 10
M Nie mam okresu a test negatywny Potrzebuję porady 4
M Już nie mam siły... Relacje rodzinne 9
M Już nie wiem co mam zrobić, potrzebuje pomocy Relacje rodzinne 18
I w wieku 22 lat zostałam sama z dwójką dzieci i w ciazy, nie mam ochoty już żyć !!! Archiwum Samodzielnych rodziców 3
Montiś Rozwarcie 3cm a skurczy nie mam... Dzieci urodzone w marcu 2014 2
eddi29 mam gronkowca nie chcę zarazić dzieci Zdrowa mama 10
J Ankieta dla Mam, które zakończyły karmienie piersią lub w ogóle nie karmiły piersią Niemowlaki 0
M Pomocy, już nie mam siły... Początek szkoły 9
B Tata nie akceptuje mojej narzeczonej z którą mam dziecko! Co zrobić ? Relacje rodzinne 21
K 37 tc i 2300 wagi, już nie wiem co mam robić!;( Wcześniaki 23
_Roszpunka_ Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :) Dzieci urodzone w maju 2011 3075
K Mam dość. Nie radzę sobie. Zwierzenia 7
mamaWojtusia Moje dziecko walczy o życie a ja nie mam już siły Wcześniaki 153
B Na kupę i siku nie mam czasu! Przedszkolaki 16
extasy102 nie na temat ale....CO JA MAM ZROBIĆ :( teściowa w moim zyciu... Niemowlaki 18
idzia lista mam i ich dzieciaczkow - prosze sie tu nie dopisywac :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 0
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
R Dziecko nie je nabiału.. jakaś alternatywa ? Potrzebuję porady 4
babywiktoria1992 ciąża czy nie ciąża Potrzebuję porady 8
O Niemowle nie chce pic mleka Potrzebuję porady 3
M 6 tydzień boje się ze coś jest nie tak Potrzebuję porady 18
L Test ciążowy pozytywny czy nie ? Ciąża, poród, połóg 11
P Urlop macierzyński a nie wykorzystany urop Potrzebuję porady 8
Julka96 4 miesieczne dziecko nie chce jesc Potrzebuję porady 76
Julita_Kow Nie czuję ruchów dziecka w 22 tygodniu Potrzebuję porady 2
P Nie widać ciąży na usg Potrzebuję porady 8
M Mój 3 latek nie chce jeść ani załatwiać się w przedszkolu Przedszkolaki 14
karolina3105 Nie wiem już co myśleć - test owulacyjny Staramy się 5
N Dziecko nie moze zrobic kupki? Czy jednak tylko gazy? Potrzebuję porady 8
Flowersik Starać się czy nie ;( Staramy się 32
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
K Duphaston nie pomogł Potrzebuję porady 3
mamuska3 Nie wiem czy to poronienie? Ciąża, poród, połóg 2
U Kryzys Potrzebuję porady 3
N Nie chce jeść nie przybiera na wadze Styczniowe mamy 2020 44
ammaa3 5 "ciąża?" i wcale więcej nie wiem Potrzebuję porady 18
MamaMajki1516 Ciaza czy nie . Czy któraś z was miała podobnie? Potrzebuję porady 7