reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niechec do butelki :(

Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
3
Witam,

Jestem nowa na forum, choć przeglądam je od dawna. Niestety sytuacja zmusiła mnie do zwrócenia się do Was o pomoc. Mianowicie od kilku dni podawałam Mojej 5 miesięcznej córeczce Laurze oprócz cycka mleko NAN 1, od początku zaczeła chętnie jeść z butelki. Trwało to bezproblemowe jedzenie tak z tydzień, aż tu nagle pewnego wieczoru nie chciała jeść z butelki. Myślałam ze chodzi tu o to że przeszłam na NAN 2, więc następnego dnia kupiłam znów NAN 1 i dalej to samo, czyli niechęć do butelki. Zmienialam ze trzy smoczki do butelek i nic. Czy ktoras z Was spotkala sie z podobnym problemem?
 
reklama
My też mamy taki problem.butelki w ogóle do buzi nie chce wziąć . Dopiero jak go łyżeczką pokarmie to zje...
Myślę że to może być przez ząbkowanie :confused:
 
Przyczyny mogą być różne( ząbkowanie jest mało prawdopodobne bo wtedy byłyby tez i inne oznaki na przykład rozdrażnienie).Może to kwestia mleka- moja znajoma swojemu 6 miesięcznemu bobasowi zaczęła kupować Hipp na dodomku.pl i nie ma problemów. Najlepiej skontaktuj się z pediatrą
 
Też myślę że to mogą być ząbki, wczoraj wieczorem miała gorączkę a rano już normalnie. dziś przez cały dzień gorączki nie miała a teraz pod wieczór jest rozdrażniona i wygląda na to że znów będzie miała gorączkę a w dzień nie chciała jeść ani zupki ani deserku :)
 
Ostatnia edycja:
Moja tez ostatnio nie chce jesc deserkow ani obiadkow a jak pije mleko to tak na raty przygryzajac smoczek.:baffled:
Tez mysle,ze to na zeby...
 
Do góry