reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny pęcherzyk ciążowy

Rozumiem. Ja jestem już taka panikara, że chyba sama dla siebie bym sprawdziła. W lutym poroniłam w 9-10 tygodniu ciążę, która zatrzymała się na 7 tygodniu. Nikt mi nic nie zlecił a sama też nie myślałam. Potem miałam ciążę biochemiczną, progesteron 1.67 ng/ml. Gdybym za pierwszym razem miała taką wiedzę jak teraz to od razu bym zbadała progesteron żeby sprawdzić czy to nie przez to
Bardzo mi przykro z powodu straty 😞
 
reklama
Od tamtej pory staramy się cały czas i niestety nici....😔
Być może podniosę Cię choć trochę na duchu. Moja historia poronień jest zbliżona. Ale po tych zdarzeniach zaszłam w ciążę i dziś mam 3 miesięcznego synka.
Mam nadzieję, że wkrótce będziecie się także cieszyć się swoim małym szczęściem 🙂 Tego Ci życzę.
 
Mi tak lekarz powiedział w ok 5 tygodniu, tzn. że widzi nieregularny pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Kazał przyjść za 2 tyg. To był piątek.. nie wytrzymałam, w poniedziałek po 2 dniach byłam już u innego lekarza, z bardzo dobrym usg. Był już zarodek i bijące serduszko. A kształtu pęcherzyka nawet nie skomentował. Teraz jestem już w 19 tygodniu. Polecam skorzystać z dobrego usg, u dobrego lekarza. Głowa do góry ☺️
 
Mi tak lekarz powiedział w ok 5 tygodniu, tzn. że widzi nieregularny pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Kazał przyjść za 2 tyg. To był piątek.. nie wytrzymałam, w poniedziałek po 2 dniach byłam już u innego lekarza, z bardzo dobrym usg. Był już zarodek i bijące serduszko. A kształtu pęcherzyka nawet nie skomentował. Teraz jestem już w 19 tygodniu. Polecam skorzystać z dobrego usg, u dobrego lekarza. Głowa do góry ☺️
Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze! Dodaje mi to bardzo otuchy ☺️
Konsultowałam swoją sytuacje z dwoma bardzo dobrymi ginekologami, na różnych sprzętach były robione usg, więc raczej to nie jest jakiś błąd w odczytaniu 😞 jedyne co to widać, że pęcherzyk na przestrzeni trzech dni bardzo się zmienił, więc może i teraz za pare dni też tak będzie i będzie lepiej.
 
Być może podniosę Cię choć trochę na duchu. Moja historia poronień jest zbliżona. Ale po tych zdarzeniach zaszłam w ciążę i dziś mam 3 miesięcznego synka.
Mam nadzieję, że wkrótce będziecie się także cieszyć się swoim małym szczęściem 🙂 Tego Ci życzę.
Dziękuję 🙂 mam nadzieję, że jeszcze zobacze upragnione dwie kreski. A tak btw , znasz przyczynę poronień ?
 
Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze! Dodaje mi to bardzo otuchy ☺️
Konsultowałam swoją sytuacje z dwoma bardzo dobrymi ginekologami, na różnych sprzętach były robione usg, więc raczej to nie jest jakiś błąd w odczytaniu 😞 jedyne co to widać, że pęcherzyk na przestrzeni trzech dni bardzo się zmienił, więc może i teraz za pare dni też tak będzie i będzie lepiej.
Trzymam kciuki. Ja też myślałam, że nie będzie dobrze, a jednak póki co jest. Pozdrowionka!
 
reklama
Do góry