reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pieluszki ROSSMAN -polecam

moooma

lipiec/sierp.05 styczeń09
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
396
Miasto
Warszawa
A ja polecam bardzo dobre pieluszki Rossman, te w żółtym opakowaniu, w bordowym równiez są dobre, ale droższe, a w tej chwili one raczej niczym się nie różnią. Te żółte od jakiegoś czasu też są produkowane z przewiewnej , oddychającej (nie foliowej) warstwy zewnętzrznej. Są równiez jeszcze w sprzedaży te z folią na zewnątrz, tych osobiście nie polecam, chociaz znam wiele dzieci, które się w nich wychowały i było im zupełnie dobrze, bez odparzeń , bez uczuleń.........
 
reklama
kosztują 24zł i jest ich 44szt. ten największy rozmiar 5, bo tych mniejszych jest oczywiście więcej , ale nie wiem ile .....
 
Żółtych przyznaję nie kupowałam, ale od wielu miesięcy używamy bordowych i jestem baaaardzo zadowolona, w tej chwili jedziemy na 4 (7-18 kg), w paczce jest ich 56 sztuk i kosztują chyba dokładnie 29,99;-):-). Moim zdaniem co do jakości, to niewiele ustępują pampersom:tak::cool2:Polecam:tak:
 
Ja używałam Rossmana bordowych są OK. Żółte z tego co pamiętam nie są na rzepy. Z Lidla ("cien" zielone, czerwone, niebieskie -duże paczki) i Tesco są jeszcze lepsze (jak dla mnie) :-) Najgorsze jakie miałam to Huggies Classic- nigdy więcej! :no: A najlepsze Bella Happy:tak:
 
Ja używałam Rossmana bordowych są OK. Żółte z tego co pamiętam nie są na rzepy. Z Lidla ("cien" zielone, czerwone, niebieskie -duże paczki) i Tesco są jeszcze lepsze (jak dla mnie) :-) Najgorsze jakie miałam to Huggies Classic- nigdy więcej! :no: A najlepsze Bella Happy:tak:

wiecie mi się wydaje ze to wszystko to kwestia przyzwyczajenia, ja swego czasu kupiłam pieluszki Love(sa tylko w Realu i tylko tym koło mnie z tego co zauważyłam:baffled: )pierwsza pielucha przeciekła , byłam wściekła no ale chciałam skończyc opakowanie i się przyzwyczaiłam a przeciek to był chyba wynik nieumiejetnego załozenia pieluchy(to były początki:-p) jezeli akurat nie ma Love kupuje Huggisy Classic a tez na początku mnie nie zachwyciły ale sie przyzwyczaiłam, najważniejsze ze mała nie ma po obu uczulenia i pupka się nie zaparza reszta to przyzwyczajenie. Ale to tylko moje skromne zdanie:tak:
 
Ja cały czas używam bordowych z rossmanna i są super. Ale ostatnio przerzuciłam się na rozmiar 5 i kurcze, tragedia: dziecko dostało odparzenia na pupie i na brzuszku oraz pleckach wokół pieluszki, maleńkich drobnych krosteczek :sick:Narazie wróciłam do 4+ i po smarowaniu sudokremem zmiany powoli znikają. Nie wiem czy coś jest nie tak w tych większych rozmiarach, czy jakiś zbieg okoliczności :confused:Nie mam sumienia testować ich jeszcze raz, chyba spróbuję kupić pieluszki w Plusie; może ktoś takich używa :confused:
Pozdrawiam
 
Ja kupuję zamiennie Pampersy i pieluszki Rossman bordowe rozm. 5 i też zauważyłam, że na bioderkach synka pojawiły się krostki, których niczym nie mogę wyplenić. Może to rzeczywiście od tych rossman'owych pieluszek (bo nigdy po Pampersach żadnych podrażnień nie miał).
Acha, czasem kupuję pieluszki w niemieckiej sieci drogerii Drogerie Markt o nazwie Baby Love i są naprawdę świetne. Niestety, nie zawsze mam czas wybrać się do sąsiedniego Goerlitz. Cena jest bardzo atrakcyjna a jakość porównywalna z firmą Pampers. Tak wyglądają:

2004__Windelsort__220x170__04-10-2004__V,property=Image,styleClass=artOneColumnImage.jpg


Z tej samej serii produktów kupuję kosmetyki dla synka, chusteczki do pupy, kremy z filtrem itp., bo również wychodzi bardzo tanio a jakość o wiele lepsza niż polskie "markowe" produkty.

2005__babylove__wickeln__220x170__2005-03-24__V,property=Image,styleClass=artOneColumnImage.null
 
Ostatnio kupiłam w Rossmanie pieluszki Babydream 4+ i są naprawdę świetne. Trochę mniej ich w opkowaniu niż tych bordowych, kosztują 29,99zł ale sprzedawczyni mówiła, że już wyvofują te bordowe i będą tylko te nowe właśnie. Mają przy rzepach takie gumeczki rozciągliwe jak w pampersach z gąsieniczką. Narazie dupka bardzo ładna, nic się nie dzieje więc już na stałe będę ich używać. A i jeszcze jedno, zauważyłam, że jak zapomniałam sprzątnąć pieluszki z kupką, to po jakiejś godzinie jak wróciłam do pokoju nic nie śmierdziało ( a kupki mojego synka są wyjątkowe smrodkowe :shocked2:) a wręcz przeciwnie jak powąchałam pieluchę to ona pachniała; chyba są nasączone czymś fajnym :cool2:
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry