reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pieluszki ROSSMAN -polecam

reklama
Dla mnie najgorsze co miałam to Bella Happy:wściekła/y:.Totalna porazka bardzo sztywne w nocy wylewało sie bokami w dzien po 5godz odparzało. Obecnie jestesmy na Lidlowych SEVENA (mała paczka 12szt po 7zł i jest bardzo dobrze;-).Cudów nie ma tak jak pampersy nie trzymają ale o tyle dobrze ze nic sie nie wylewa i nie ma odparzeń uczuleń itp.Ale tak po przeczytaniu waszych opini skusze sie w najbliższym czasie na te Rossmannowe i z Tesco.Pozdrawiam :-)
 
mogę powiedzieć ze rossmannowskie pieluchy są naprawdę godne polecenia.
używam babydream midi - w pomarańczowym opakowaniu. żadnych przecieków ani odparzeń. trochę podrożały - ostatnio kupiliśy paczkę za 32.99.
a czy ktoś moze mi powiedzieć jakiej jakości są te inne rossmanowskie pieluchy - zapomniałam jak sie nazywaja, ale są w dużych pomarańczowych paczkach a kilka złotych tańsze?
 
ja kupiłam kiedyś pieluchy w rossmannie w takich małych opakowaniach po 2 sztuki rozmiar 2 i 3, bo nie byłam pewna, jakie dla synusia będą lepsze, ale to była totalna porażka, w obu rozmiarach pływał po 2 godzinach i lało się bokami, dla mnie okropny badziew, za to podobno pieluszki TESCO są OK, ale te w fioletowych opakowaniach. Z Babydream polecam za to bardzo fajne przytulanki i piłeczkę oraz książeczkę z materiału, to zabawkowe hity mojego synka

Optyczka, 7 zł za 12 sztuk? To chyba drożej od pampersów z promocji, które są nagminnie.
 
ja kupiłam kiedyś pieluchy w rossmannie w takich małych opakowaniach po 2 sztuki rozmiar 2 i 3, bo nie byłam pewna, jakie dla synusia będą lepsze, ale to była totalna porażka, w obu rozmiarach pływał po 2 godzinach i lało się bokami, dla mnie okropny badziew, za to podobno pieluszki TESCO są OK, ale te w fioletowych opakowaniach. Z Babydream polecam za to bardzo fajne przytulanki i piłeczkę oraz książeczkę z materiału, to zabawkowe hity mojego synka

Optyczka, 7 zł za 12 sztuk? To chyba drożej od pampersów z promocji, które są nagminnie.


Tak szczerze to sie nad tym nie zastanawiałam bo nie przeliczałam nigdy ile wychodzi za sztuke.:-pTe z Lidla nam podpsaowały po prostu. Musze sie częściej chyba za poromocjami rozglądać:-) Pozdrawiam Anka :-)
 
Odświeżę temat, na necie można znaleźć opinii na temat pieluch tyle co mam z dzidziami :-D Maacie jakieś nowe doświadczenia z pieluchami? Ja zakupiłam dla mojego jeszcze nienarodzonego potomka, pieluchy Rossman Baby Dream 1 i 2, zobaczymy :dry:
 
reklama
właśnie skończyliśmy zakupioną paczkę. Miękkie to szczególnie nie są, Dady/Pampersy znacznie lepsze. Tyłka młodemu nie odparzyły (tym razem, te same pieluchy jak był młodszy spowodowały piękną czerwoną wysypkę na zadku) - ale to akurat nic dziwnego, tyłek to on ma azbestowy - byle co go nie rusza. Więcej ich nie kupię - musiałam zmieniać mu pieluchę co 2,5h, inaczej gacie i body do zmiany.
 
Do góry