reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

agutkowa19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
54
Hej dziewczyny,
jestem początkująca w tym temacie, dlatego wsparcie od was i wasze rady, doświadczenia są na wagę złota. Z mezem od 4 miesięcy zaczęliśmy staramy się o dziecko.
W tym miesiącu 01.01 miałam pozytywny test owulacyjny- 16dc .Przytulaliśmy się 31.12,01.01 i 02.01 .
4 dpo zaczęłam odczuwać mocny ból sutków, nie dało się ich dotknąć , obecnie ból przeniósł się na boki piersi. Cykle mam 30-31 dniowe. Do @ pozostały 3 dni. Wczoraj robiłam test - negatywny.
Obecne objawy:
- bolesność piersi
- wysoko szyjka macicy, zamknięta
- utrzymująca się temperatura w pochwie 37.2-37.3
- lekki ból w lędźwiach
- przy ostatnim przytulaniu 2 dni temu mąż stwierdził, że jestem w środku bardzo ciasna i dziwna, jakby nie mógł zrobić pełnej penetracji

Myślicie, że mamy w tym miesiącu jeszcze szanse na maleństwo? Czy to PmS?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,
jestem początkująca w tym temacie, dlatego wsparcie od was i wasze rady, doświadczenia są na wagę złota. Z mezem od 4 miesięcy zaczęliśmy staramy się o dziecko.
W tym miesiącu 01.01 miałam pozytywny test owulacyjny- 16dc .Przytulaliśmy się 31.12,01.01 i 02.01 .
4 dpo zaczęłam odczuwać mocny ból sutków, nie dało się ich dotknąć , obecnie ból przeniósł się na boki pleców. Cykle mam 30-31 dniowe. Do @ pozostały 3 dni. Wczoraj robiłam test - negatywny.
Obecne objawy:
- bolesność piersi
- wysoko szyjka macicy, zamknięta
- utrzymująca się temperatura w pochwie 37.2-37.3
- lekki ból w lędźwiach
- przy ostatnim przytulaniu 2 dni temu mąż stwierdził, że jestem w środku bardzo ciasna i dziwna, jakby nie mógł zrobić pełnej penetracji

Myślicie, że mamy w tym miesiącu jeszcze szanse na maleństwo? Czy to PmS?
Miałam na myśli boki piersi*
 
Masz 50% że to ciąża i 50% że to nie jest ciąża
Każda zdrowa para ma 30% szans na zajście w danym cyklu w ciąże, test owulacyjny nie mówi czy na 100% owulacja była, dodatkowo przyjmuje się że może wystąpić nawet do 72h później więc tak naprawdę możesz być nawet 9dpo, albo jeszcze mniej. Ból piersi pojawia się przy wzroście progesteronu. Musisz po prostu czekać do dnia okresu i wtedy powtórzyć test, albo zrób sobie betę - będzie najczulsza
 
Hej dziewczyny,
jestem początkująca w tym temacie, dlatego wsparcie od was i wasze rady, doświadczenia są na wagę złota. Z mezem od 4 miesięcy zaczęliśmy staramy się o dziecko.
W tym miesiącu 01.01 miałam pozytywny test owulacyjny- 16dc .Przytulaliśmy się 31.12,01.01 i 02.01 .
4 dpo zaczęłam odczuwać mocny ból sutków, nie dało się ich dotknąć , obecnie ból przeniósł się na boki pleców. Cykle mam 30-31 dniowe. Do @ pozostały 3 dni. Wczoraj robiłam test - negatywny.
Obecne objawy:
- bolesność piersi
- wysoko szyjka macicy, zamknięta
- utrzymująca się temperatura w pochwie 37.2-37.3
- lekki ból w lędźwiach
- przy ostatnim przytulaniu 2 dni temu mąż stwierdził, że jestem w środku bardzo ciasna i dziwna, jakby nie mógł zrobić pełnej penetracji

Myślicie, że mamy w tym miesiącu jeszcze szanse na maleństwo? Czy to PmS?
Szanse są zawsze, osobiście uważam, że nie powinnaś się sugerować objawami, bo jak sama wiesz łatwo pomylić je z pms, a podczas starań widzimy u siebie więcej niż normalnie 🙂 najlepiej i najwiarygodniej jest testować 14 dpo, w dzień okresu lub gdy okres się spóźni. Jeżeli Cię to pocieszy to ja miałam pms jak zawsze i byłam pewna, że będzie okres a tu niespodzianka 😊
 
Szanse są żadne. Bez wytrysku w pochwie nie ma szans na dziecko, przytulanie nic nie da.
Dziewczyny czy my musimy sobie aż tak mocno wbijać „szpilę „? Nie możemy normalnie dzielić się swoimi troskami i radościami tylko szukać powodu żeby być uszczypliwym ? Chyba wiadomo co miała na myśli autorka pisząc „ przytulanie „ …
 
ja bym sie tak tymi sutkami / piersiami nie sugerowala, tez nastawialam sie na bole w ciazy, a nie bola mnie wcale. Dla mnie to typowy objaw PMS, a jego nasilenie wynika z tego, ze psychika robi swoje.
Po prostu trzeba poczekac na dzien spodziewanej miesiaczki i wykonac test, nikt tu ciaży nikomu nie wywroży :) Szanse są zawsze, gdy wspolzyje sie bez zabezpieczenia.
Natomiast mam mały apel do kobiet starajacych sie o dziecko- drogie panie, jestesmy dorosłe, stosujmy dorosłe nazewnictwo. Seks, stosunek, współżycie. Jak ktos wyżej pisał, z przytulania ciąży nie ma.
 
Dziewczyny czy my musimy sobie aż tak mocno wbijać „szpilę „? Nie możemy normalnie dzielić się swoimi troskami i radościami tylko szukać powodu żeby być uszczypliwym ? Chyba wiadomo co miała na myśli autorka pisząc „ przytulanie „ …
to jest forum dla dorosłych kobiet i naprawdę, słownictwo na poziome przedszkola nie przystoi dorosłym kobietom, które uważają, że są na tyle dorosłe, żeby mieć dzieci. To jest zwyczajna żenada. Truskawkowy dzień, przytulanie, serduszkowanie, zafasolkowanie. Co następne, syropek zamiast spermy?
 
reklama
to jest forum dla dorosłych kobiet i naprawdę, słownictwo na poziome przedszkola nie przystoi dorosłym kobietom, które uważają, że są na tyle dorosłe, żeby mieć dzieci. To jest zwyczajna żenada. Truskawkowy dzień, przytulanie, serduszkowanie, zafasolkowanie. Co następne, syropek zamiast spermy?
Ale nie rozumiem co Cię obchodzi to jak ktoś pisze ? Chyba należy szanować każdego a nie czekać ociekajac jadem … każdy pisze jak uważa , a żenadą jest szukanie okazji do wbicia komuś przysłowiowej szpilki ..
 
Do góry