reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ustały

Kasia78915

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Maj 2021
Postów
374
Miasto
Kraków
Hej Dziewczyny.
Jestem w 5 tyg ciąży licząc od ostatniej miesiaczki.
18 maja byłam u ginekologa, który jeszcze nic nie widział na USG. Kazał zrobić betę 19.05-wyszla 811. Potem skontrolować przyrost 21 maja.Beta wyszła 1638. Wizytę następna mam we wtorek 1 czerwca. Od początku bolały mnie bardzo plecy, brzuch, zmęczenie, miałam podwyższona temperaturę i mocne zmęczenie. Teraz objawy ustały, została tylko podwyższona temperatura i może minimalny ból kręgosłupa. Bardzo się boję. Nie mam mdłości, brzuch już też nie pobolewa. Nie krwawiłam. Czy ktoś z Was miał podobnie czy to źle wróży?
 
reklama
Spokojnie, ja po jakim czasie też nie mialam przez chwilę objawów a za kilka dni powróciło z podwójna siłą dodatkowo doszły wymioty i to do 13 tygodnia ciąży, więc spokojnie hormony szaleją raz sa objawy raz ich nie ma
 
Ja jestem w 8 tygodniu i objawy raz są a raz nie. Wszystko w porządku na każdej z wizyt a miałam ich już 5 🙂
 
Obecnie 12 tc - na początku (około 3-4 tc) objawy jak przed okresem, lekkie plamienia, mdłości, zmęczenie i zaparcia.
Byłam na 100% pewna, że mam covid, ale test wyszedł negatywnie 😂
W pewnym momencie wszystkie objawy ustały (około 9 tygodnia) i teraz czasami czuję lekkie mdłości 🤣
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. We wtorek mam lekarza. Mam nadzieję że tym razem potwierdzi juz ciążę i wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry