reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od kiedy normalny obiad;-)

PINKA25

mama razy DWA;-)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2007
Postów
6 865
Miasto
SWANSEA
dziewczyny jestem mamą 10=miesiecznej Wiki i do tej pory cały czas jadła papki mam tu na mysli obiad wszystko jej miksowałam od dzis probuje jej podawał normalny obiad w kawałeczkach niestety pluje i niechce wiec skonczyło sie na zmiksowaniu obiadu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bardzo mnie to dziwi bo inne rzeczy je sama nap kanapki owoce czy ciastka a obiadu niechce...........


poradzcie od kiedy wasze dzieci zaczeły jesc kawałki??(normalne obiady)
jak dlugo je uczyłyscie??
 
reklama
U mnie jakoś koło 11-12 m-cy. Jakoś jak u ciebie, inne jadł w kawałkach, a obiad musiała być papka. Ale mu samo minęło. Podżerał na początku nam z talerzy (zdrowo się musimy odżywiać teraz ;-)). Teraz jest strasznie szczęśliwy jak są kawałki bo mówi co chce (ziemniak, mięsko, marchewkę, makaron itp) i je po kolei sobie. I to nie jest tak że "uczyliśmy" po prostu nastąpił taki dzień że zachciał... a jak nie chciał to się nic nie dało zrobić, wypluwał i tyle... U ciebie na pewno też pewnego dnia się przepcha :happy2:
 
Kochana samo przyjdzie.Moja corka je kawalki w obiadku od 8 miesiaca.Ale czasami zdarzalo sie ze wyciagala jakis kawalek i dawala mamusi do buzi.najwazniejsze ze dziecko potrafi zuc.Nie martw sie na zapas:-)
 
Pinka, za długo miksowałaś jedzonko, dlatego Twoje dziecko teraz nie chce kawałków. Mój synek je rozdrobnione widelcem obiadki od kilku miesięcy (mniej więcej jak skończył 7 miesięcy).A teraz podjada nam z talerzy małe kawałeczki warzyw i owoców. Musisz ją powoli przyzwyczajać do tego typu jedzenia.
 
dzieki dziewczyny powli daje je kawałki raz zje a raz konczy sie to zmiksowaniem obiadu no ale jestem dobrej mysli bo troszke mnie uspokoiłyscie:tak::tak::tak:


problem polega na tym ze jak nam wyjada z talerza to jej nie przeszkadza ze to są kawałki ale jak ma swoje jesc to juz jest problem dziwnie nie?
 
Do góry