reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstąpię sklep z dziecięcą odzieżą używaną SZCZECIN

Dołączył(a)
13 Luty 2012
Postów
4
Miasto
Szczecin
Odstąpię sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Sklep działa już 3 lata. Całe wyposażenie + odzież. Zależy mi na ciągłości sprzedaży. Odzież wysokiej jakości prana, prasowana, większość ze skupu stąd tak wysoka jej jakość. Na sklepie działa od roku skup już bardzo dobrze rozreklamowany. Kontakt do sprawdzonych hurtowni + fan page na FB. Niski czynsz ok.800 zł, internet na sklepie.Zysk "na ręke" waha się w zależności od miesięcy: 1800-2600zł, lokal ok.20m2-idealny biznes dla jednej osoby. Lokalizacja: CH Wilcza Przyjaciół Żołnierza w Szczecinie. NOWA CENA: 10.000 zł Kontakt:502754548-po godzinie 17.00! ps. aby uprzedzić głupie komentarze informuje ze moje ogłoszenie wynika stąd że nie mam wyjścia i muszę zamknąć sklep a szkoda mi tak po prostu to zrobić bo interes jest fajną niszą na rynku, bardzo dobrze daje sobie rade i nie chciałabym zostawiać moich klientów na lodzie;(
 

Załączniki

  • DSC_1714.JPG
    DSC_1714.JPG
    125,3 KB · Wyświetleń: 227
  • DSC_1715.JPG
    DSC_1715.JPG
    172,5 KB · Wyświetleń: 228
  • DSC_1716.JPG
    DSC_1716.JPG
    143,7 KB · Wyświetleń: 213
  • DSC_1712.JPG
    DSC_1712.JPG
    159,1 KB · Wyświetleń: 225
  • DSC_1707.JPG
    DSC_1707.JPG
    180,3 KB · Wyświetleń: 231
reklama
Do góry