reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia moderatorskie

reklama
Chociaż jestem tu porządkową od dawna od dziś oficjalnie ;-)
Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie zbytnio narzekać.
 
To prawda, że niewiele nas tu zostało. Jednak chciałabym, żeby było jasno i przejrzyście. Administrator założyła nam Archiwum (nad wątkami przyklejonymi)- tam przeniosłam wątki w których pisałyśmy w ciąży lub pierwszych miesiącach naszego macierzyństwa - można tam zajrzeć i powspominać, a udzielać się na kilku aktywnych wątkach poniżej.
pozdrawiam
Megusek :-)
 
W razie potrzeby kontaktu z moderatorem piszcie na mojego @ (w profilu) albo kontaktujcie się z drugą moderatorką pod-forum listopad 2006 Bestyja:p .
Wiadomość ważna do odwołania.
Pozdrawiam :)
 
Rezygnuję z moderowania. Jeżeli chcecie nowego moderatora -chociaż nie ma tu więcej niż dla jednego moderatora roboty - możecie wybrać spośród siebie.
 
Megusku a co taki moderator robi :sorry2: bo nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja jestem w miarę regularnie. co prawda na wątku mojego Bartka, bo tu często sama ze sobą bym pisała, ale może coś się w końcu ożywi:eek:
 
reklama
Do góry