reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres, plamienia?

Lilith92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2022
Postów
215
Cześć Dziewczyny,
muszę się wygadać i chętnie przeczytam, co o tym myślicie. 17.02 wyszedł mi pozytywny test owu (był to mój 17 dc), czułam też silne bóle owulacyjne. Potem zgodnie z zaleceniami lekarza włączyłam luteinę z uwagi na plamienia we wcześniejszych cyklach. Biorę 3 razy dziennie po tabletce pod język. Wcześniej wykonywałam badania hormonalne i zaskakująco np. prolaktyna wyszła ok, wg lekarki inne hormony też, ale jajniki z obrazu usg są drobnopęcherzykowe. W tym cykli zaczęłam też stosować metformine na IO w dawce 3 razy po 500. I teraz najgorsze wczoraj, czyli 26 dc zauważyłam podbarwiony sluz, bardzo delikatnie, na papierze toaletowym. Mam mdłości i boli mnie brzuch jak na okres, temperatura od kilku dni 37. Czy to możliwie żeby cykl się skrocil aż tak? Zazwyczaj mam cykle 34-35 dniowe. Czy może być tak ze mimo luteiny plamienia dalej występują? Jestem załamana i czuję się po prostu fatalnie, dokładnie jak na okres.
 
reklama
Wykluczasz ciążę? Mi po metforminie nie pamiętam żeby cykle sie zmieniły, bez niej regularne miałam. Mdłości i bóle brzucha mogą być przez metformine, biegunek nie masz?
 
Nie wykluczam, bo staram się o ciążę, ale chyba za szybko na objawy. Zwłaszcza że w poprzednim cyklu też miałam plamienia ale trochę inaczej wyglądały bo był to bardziej podbarwiony sluz przy badaniu szyjki. Natomiast dziś straszny bol jak na okres, slabo, ból glowy. Przy podtarciu delikatnie różowy papier. Właśnie metforminę biorę od 3 tyg i początkowo było mi lekko niedobrze, ale żadnych biegunek, bólu zoladka, co podobno jest normą. Jestem po prostu bardzo zdenerwowana, bo wydawało mi się że po luteinie nie powinno być plamien, w końcu to progesteron.
 
Nie wykluczam, bo staram się o ciążę, ale chyba za szybko na objawy. Zwłaszcza że w poprzednim cyklu też miałam plamienia ale trochę inaczej wyglądały bo był to bardziej podbarwiony sluz przy badaniu szyjki. Natomiast dziś straszny bol jak na okres, slabo, ból glowy. Przy podtarciu delikatnie różowy papier. Właśnie metforminę biorę od 3 tyg i początkowo było mi lekko niedobrze, ale żadnych biegunek, bólu zoladka, co podobno jest normą. Jestem po prostu bardzo zdenerwowana, bo wydawało mi się że po luteinie nie powinno być plamien, w końcu to progesteron.
zrob za kilka dni test. Jak będzie 14dpo, na tym etapie ciężko powiedzieć czy to ciąża. Jezeli nie będzie ciąży a były plamienia to może ginekolog zleci jakieś inne badania
 
zrob za kilka dni test. Jak będzie 14dpo, na tym etapie ciężko powiedzieć czy to ciąża. Jezeli nie będzie ciąży a były plamienia to może ginekolog zleci jakieś inne badania
Poczekam właśnie na test. Ale dziwi mnie też tam i silny ból brzucha jak na okres. I doszedł jeszcze ból piersi
 
Poczekam właśnie na test. Ale dziwi mnie też tam i silny ból brzucha jak na okres. I doszedł jeszcze ból piersi
objawy wczesnej ciąży I zbliżającego się okresu są prawie że takie same, przynajmniej ja tak miałam, więc teraz na dwoje babka wróżyła. Ale trzymam kciuki
 
Do góry