reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po poronieniu biochemicznym

jeszczebedziepieknie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Październik 2019
Postów
273
W listopadzie zaszłam w ciążę biochemiczną. 22 listopada nastąpiło krwawienie, trwało ok. 8 dni. Teraz bylby 42 dc, jeśli licząc początek cyklu wlasnie od 22 listopada.
Pytanie do dziewczyn, ktore przeszly to samo. Jak dlugo musialyscie czekac na okres po poronieniu biochemicznym?
 
reklama
A staraliscie siw odziecko zaraz po ciazy biochemicznej?
Ja mialam poronienie i zaraz po staralismy sie wiec następnej miesiaczki nie dostalam juz bo zaszlam w ciaze...a te poronienie bylo w terminie miesiączki?
 
Tak, staralismy sie zaraz po ustaniu krwawienia. Tak szczerze powiedziawszy to caly czas sie staramy, od ponad roku sie w ogole nie zabezpieczamy. W tym cyklu, w ktorym mialam biochem bralam clo i mialam monitoring cyklu.
Poronienie wystapilo w terminie okresu.
A staraliscie siw odziecko zaraz po ciazy biochemicznej?
Ja mialam poronienie i zaraz po staralismy sie wiec następnej miesiaczki nie dostalam juz bo zaszlam w ciaze...a te poronienie bylo w terminie miesiączki?
 
Zastanawialam sie zeby kupic w aptece test ciazowy z krwi. Moze kupie i clearblue i ten z krwi.
Wcale nie jestem cierpliwa, jestem zmeczona biela na testach. Przed biochem robilam testy jak oszalala, teraz troche dalam sobie na luz.
Kup test clearblue jest najczulszy i najbardziej wiarygodny
Lub w piątek zrob test betahcg z krwi...to rozwieje Twoje domysły i ukierynkuje....ja robilam testy jak szalona..dzien w dzien:D podziwiam Cie za wytrwałość by czekac do soboty
 
Cześć ja miałam biochemiczna w lipcu na następna miesiączkę po czekałam 39 dni. Po tym moje dwa pierwsze cykle były dosyć długie (do 35 dni) wyregulowalo się na trzeci i udało zajść w ciąże teraz jestem w 14tc. Tez robiłam testy jak szalona przed i przez te dwa pierwsze cykle po wstrzymaliśmy się i na trzeci udało się ale odpuściłam sobie temat zajścia i zaskoczyło test wykonałam ten z rossmanna strumieniowy 4 dni przed miesiączka i wyszedł pozytywny od razu. Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
reklama
Maz namowil mnie wczoraj na test. Wykonany wieczorem. Widze cieniutka kreseczke. Mam wrazenie ze to wytwor mojej wyobrazni, ale wiem jak wygladaly testy, ktory byly ewidentnie negatywne.
Dzisiaj kupuje lepszy test i o ile @ nie przyjdzie testuje jutro rano lub w niedziele.
 
reklama
Maz namowil mnie wczoraj na test. Wykonany wieczorem. Widze cieniutka kreseczke. Mam wrazenie ze to wytwor mojej wyobrazni, ale wiem jak wygladaly testy, ktory byly ewidentnie negatywne.
Dzisiaj kupuje lepszy test i o ile @ nie przyjdzie testuje jutro rano lub w niedziele.
czekamy w takim razie na dobrą wiadomość!
 
Rozwiązanie
Do góry