reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olej z wiesiołka

Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
1
Hej mam pytanie na temat oleju z wiesiołka. Dla kobiet które się starają o dziecko.
Brałam do dnia w którym zauważyłam bardzo dużo takiego śluzu typu " zelka " przezroczyste i rozciągliwe. Przeważnie miałam raz a w tym dniu zauważyłam kilka razy przy podcieraniu się.
Ogólnie mam stwierdzone PCOs i brak owulacji. Pytanie jest czy tego śluzu przy braniu wiesiołka jest dużo do owulacji czy po owulacji jest go bardzo dużo?
Od 15 dnia cyklu mam bardzo dużo śluzu wcześniej tak nie miałam. Za każdym razem w toalecie przy podcieraniu duża ilość czasami kremowy białawy żółtawy. Czy ten śluz typu zelka może świadczyć o przebytej owulacji? Czy mogę być w ciąży? Nie chcę jeszcze robić testu bo dopiero 26 dc. Cykle u mnie są różne.
Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Hej mam pytanie na temat oleju z wiesiołka. Dla kobiet które się starają o dziecko.
Brałam do dnia w którym zauważyłam bardzo dużo takiego śluzu typu " zelka " przezroczyste i rozciągliwe. Przeważnie miałam raz a w tym dniu zauważyłam kilka razy przy podcieraniu się.
Ogólnie mam stwierdzone PCOs i brak owulacji. Pytanie jest czy tego śluzu przy braniu wiesiołka jest dużo do owulacji czy po owulacji jest go bardzo dużo?
Od 15 dnia cyklu mam bardzo dużo śluzu wcześniej tak nie miałam. Za każdym razem w toalecie przy podcieraniu duża ilość czasami kremowy białawy żółtawy. Czy ten śluz typu zelka może świadczyć o przebytej owulacji? Czy mogę być w ciąży? Nie chcę jeszcze robić testu bo dopiero 26 dc. Cykle u mnie są różne.
Dziękuję za odpowiedzi.
Przez jeden cykl brałam olej z wiesiołka. Miałam dużo śluzu przez cały cykl i nie byłam w ciazy. Ale nie oczekuj, że ktoś tu powie Ci, że jesteś w ciąży. Zrób test albo badanie z krwi, powodzenia :)
 
Przez jeden cykl brałam olej z wiesiołka. Miałam dużo śluzu przez cały cykl i nie byłam w ciazy. Ale nie oczekuj, że ktoś tu powie Ci, że jesteś w ciąży. Zrób test albo badanie z krwi, powodzenia :)
Brałaś cały cykl czy tylko do owulacji? Kojarzę, że po owulacji się go odstawia
 
Hej mam pytanie na temat oleju z wiesiołka. Dla kobiet które się starają o dziecko.
Brałam do dnia w którym zauważyłam bardzo dużo takiego śluzu typu " zelka " przezroczyste i rozciągliwe. Przeważnie miałam raz a w tym dniu zauważyłam kilka razy przy podcieraniu się.
Ogólnie mam stwierdzone PCOs i brak owulacji. Pytanie jest czy tego śluzu przy braniu wiesiołka jest dużo do owulacji czy po owulacji jest go bardzo dużo?
Od 15 dnia cyklu mam bardzo dużo śluzu wcześniej tak nie miałam. Za każdym razem w toalecie przy podcieraniu duża ilość czasami kremowy białawy żółtawy. Czy ten śluz typu zelka może świadczyć o przebytej owulacji? Czy mogę być w ciąży? Nie chcę jeszcze robić testu bo dopiero 26 dc. Cykle u mnie są różne.
Dziękuję za odpowiedzi.
Czy jesteś w ciąży czy nie my Ci nie odpowiemy. Zrób test. Albo Idź na betę. Ja brałam olej z wiesiołka i szczerze mówiąc nie zauważyłam innego śluzu. W cyklu gdzie zaszłam w ciążę w pierwszych tygodniach było mało. Ja zawsze miałam białawy sluz przed okresem. W ciąży każda kobieta ma inaczej, ja w pierwszych tygodniach nie odczuwałam większej ilości śluzu. Teraz 11tc i jest go naprawdę sporo. Wręcz bez wkładki nie daje rady.
 

Podobne tematy

Do góry