reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

otrząsanie??

dzamelia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2008
Postów
20
Witajcie! Mam pytanie. Mój 3-miesięczny synek od pewnego czasu, tak dziwnie otrząsa się. Trwa to tak 1-2 sek.wygląda to tak jakby przeszedł przez niego dreszcz tzn. taki prąd przez całe ciałko (trudno mi to opisać). Nie wiem czy to normalne. Napiszcie czy Wasze dzieci tez tak mają? Czy może to jest jakis rodzaj napadu padaczkowego? Bardzo sie boję ze to coś złego. :(
 
reklama
dzieki dziewczyny, troche mnie uspokoilyscie. Moj maly też zwykle robi potem siusiu (ale nie zawsze :( )Powieom o tym mojej pediatrze, aobaczymy co powie.
 
Dzamelia ja bylam z tym u pediatry i wlasnie powiedzial ze moze to byc otrzasanie sie jak zrobi siusiu albo jezeli zacznie to trwac dluzej czyli wiecej niz 1-2 sek to moze to byc jakies zaburzenie ale nie pamietam dokladnie jakie w tej chwili bo my bylismy u lekarza jakies 6-7 miesiecy temu z tym 'otzrasaniem sie':-)
warto jednak bylo by pojsc ale sadze ze to nic powaznego po prostu robiu siusiu badz zaraz po przebudzeniu sie otzrasa
pozdrawiam goraco
 
Do góry