reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ozonowanie pomieszczeń

Peatei

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
25
Dzień Dobry. Mam takie pytanie, na które chyba znam odpowiedź, ale chciałabym się upewnić. W czasach covida 'modne jest' ozonowanie pomieszczeń w celu dezynfekcji. U mnie w pracy taka metodę się stosuje i w 3/4budynku, kiedy dane pomieszczenie jest ozonowane, nikt nie może tam wchodzić. Jednak jest jeden sektor, sektor zamknięty gdzie w głównych pomieszczeniach (gdzie przebywamy po 12h dziennie) dyrekcja wymyśliła, że postawi ozonatory 24h/24h. Ustawione są one, żeby wydzielaly mniej ozonu, ale Non stop. Czytałam, że ozon jest szkodliwy, co wyjaśnia czemu wszędzie indziej nie mozna wchodzić do pomieszczeń ozonowanych. Jestem na początku ciąży, już raz poroniłam w 12tyg. Czy ozon może zaszkodzić płodowi?
 
reklama
Ozon szkodzi wszystkim żywym organizmom, nie bez przyczyny po takim ozonowaniu trzeba porządnie przewietrzyć pomieszczenie. Wiem, bo mam i używam ozonatora a domku wczasowym. Nie słyszałam o takim ozonatorze który włącza się na jakąś mniejsza ilość, bo trochę mija się to z celem. Na Twoim miejscu zapytałam bym specjalisty np w jakimś sklepie z takim sprzetem albo zażądała od firmy informacji na ten temat na papierze
 
Do góry