reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Witam:)) Byłam we Wrześniówkach, bo termin mi się mieści między 30.09-3.10.2013;) Tylko Wrześniówki już są po tych wszystkich dylematach co ja więc idę też do Was;))

Od ponad 2 tyg.wiem , że będziemy mieć skarbulka, tydzień temu byłam u lekarza, ale ze względu na mój niereg.cykl jeszcze za wiele nie było widać:) Następną wizytę mam 25.02.2013;) w srodę robiłam betę i miałam 1400 więc chyba wszystko dobrze;)) ale nas tu już dużo:)))
 
reklama
Dzien dobry.
Ja wlasnie niedawno sie obudzilam... I czas zjesc jakies sniadanko tylko za bardzo nic mi nie wchodzi, i tez picie pepsi przynosi mi ukojenie :p
Biore dwie tabletki kwasu foliowego :)
A propo mojej choroby, ktoras kobietka pisala, ze po zabiegu przez 3 miesiace minimum nie mozna zajsc w ciaze - tak wiem o tym tylko tak jak mowiam ja wynik z CIN 2 dostalam juz jak bylam w ciazy i dla mnie dzieciaczek jest najwazniejszy i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

Jutro tez mam wizyte na 16.30 i tak bardzo pragne zobaczyc serduszko .... :tak:Wiec trzymam za was tez kciuki, ze je ujrzycie :)
 
hej kobietki.
Ja mam wizyte 20-go, to będzie 5w3d mam nadzieje, ze cos zobacze hehe ... dzis mnie brzuch troche boli jak na okres :/ niestety musze siedziec w pracy ...
 
Dzen dobry kochane!;) ja dzis idę na bete przed praca;) mam nadzieje ze pozniej zobacze piękny wynik i bede mogła odetchnąć z ulga ;)
milego dnia życzę wszystkim;)
 
mnie też bolał brzuch tak jak na okres i dochodziłam do długich dziwnych skurczy od których zwijałam się z bólu, ale dostałam no spe forte i diclofenac i po dwóch dniach było ok :)
ja już jestem na L4, mimo że to 6 tydzień moja pani doktor powiedziała że ciąża może być zagrożona (miałam wspomaganą owulację clostilbegitem), zapisała duphaston i kazała odpoczywać, może to i nawet lepiej bo prace mam jeżdzącą po Polsce a wiadomo jaki jest stres za kierownicą...

hej kobietki.
Ja mam wizyte 20-go, to będzie 5w3d mam nadzieje, ze cos zobacze hehe ... dzis mnie brzuch troche boli jak na okres :/ niestety musze siedziec w pracy ...
 
madziarena mamy takie same terminy:) U mnie też 4 tygodnie i 2 dni:) Na dodatek nasze starsze dzieciaki są w tym samym wieku:D Ja na USG wybiorę się dopiero na początku 7-go tygodnia, żeby się nie rozczarować.

Coś nie mogę się wyspać od tygodnia. Strasznie źle mi się śpi, często się przebudzam.

Martwi mnie obecność żółtego śluzu. W sumie już od 3 miesięcy się pojawiał, ale myślałam,że ma to związek z hormonami (brałam Castagnus), bo nie miałam żadnych objawów infekcji. Jednak nadal się utrzymuje..tzn. pojawia się np. co drugi dzień. Naczytałam się w necie za dużo i teraz martwi się ....
 
Tekhisis - O proszę -moja córcia z 8-go grudnia.
Ja też na wizyte poszłabym później, ale 17 grudnia poroniłam i wolę iśc sprawdzić bo mnie brzuch coś pobolewa.
 
Tekhisis - O proszę -moja córcia z 8-go grudnia.
Ja też na wizyte poszłabym później, ale 17 grudnia poroniłam i wolę iśc sprawdzić bo mnie brzuch coś pobolewa.

Tez bym poszla pozniej ale nie wytrzymalabym gdybym miala jeszcze czekac i sie zastanawiac czy wszystko jest w porzadku. Jutro 6tc1d wiec mam wielka nadzieje, ze lekarz powie, ze jest dobrze i jest serduszko ale tez moze byc tak, ze jeszcze nic nie zobacze :(
 
reklama
Mój synek 17.11.:) Ja też nazywam się Magda, hehe

Myślicie,że ja mogę spokojnie usiedzieć?:) Tylko boje się,że jak nie zobaczę bijącego serduszka to wpadnę w obłęd jak moja koleżanka. Poszła za wcześnie i myślałam,że zejdzie na zawał. Oczywiście tydzień później akcja serca już była.
JA z tych strasznie panikujących. A myślała,że z drugą ciążą będzie mi łatwiej:)
 
Do góry