reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny jestem po wizycie, niesety nie jesy dobrze dostalam progesteron, pęcherzyk bardzo mały 6mm nie widac ciałka żółtego ani zarodka, mam iść w piatek na bete o w sobotę kolejne usg. Znowu tyle stresu :(
U mnie też nie widać zarodka, nie stresuj się kochana, może sprzęt nie był jakiś super, na wczesnej ciąży to nie wszystko od razu widać, kiedy miałaś OM?
 
reklama
Ja byłam w 6+3 ale okazało się że ciąża młodsza i wyszło 5+1 a pęcherzyk miał 10mm.
Ja przeszłam biochemiczna. Mialam pobolewania brzucha i zrobiłam test 4 dni przed okresem i bardzo blada kreseczka wyszla już się cieszyłam że w ciąży jestem i poroniłam w dniu spodziewanego okresu. Gdyby nie ten test i później bóle i krwotok nie wiedziałabym że to była ciąża. Straszne rzeczy.
Skoro bety nie możesz zobaczyć to umów się szybko do gina czy na IP
 
Ja byłam w 6+3 ale okazało się że ciąża młodsza i wyszło 5+1 a pęcherzyk miał 10mm.
Ja przeszłam biochemiczna. Mialam pobolewania brzucha i zrobiłam test 4 dni przed okresem i bardzo blada kreseczka wyszla już się cieszyłam że w ciąży jestem i poroniłam w dniu spodziewanego okresu. Gdyby nie ten test i później bóle i krwotok nie wiedziałabym że to była ciąża. Straszne rzeczy.
Skoro bety nie możesz zobaczyć to umów się szybko do gina czy na IP
Bete robilam wczoraj mam 2047 wiec bardzo niską, w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki miałam 30, po 44hmiałam 43 wiec maly wzrost, teraz niby wzrost dobrze ale w piatek ide powtorzyx
 
reklama
Do góry