reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pecherzyk ciazowy

AnnaOlga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
1 592
Cześć dziewczyny
11.07 miałam @test ciążowy wychodził mi pozytywny już w 24dc. Zrobiłam bete: 26dc 95, 28dc 294, 31dc 1148 (godz 18.00), 33dc 2250 (godz 8:30). Wczoraj byłam u lekarza, według om byl to 5tc+5 a z usg 5tc+2. Widoczny był tylko pęcherzyka i zmartwilam się że nic więcej nie zobaczył mimo że owulacje miałam w 13/14dc. Mam przyjść za tydzień, ale trochę się podlamalam. Czy ktoś miał podobna sytuacje? Czy mimo wzrastającej wcześniej bety ich może się teraz ciąża nie rozwijać prawidłowo czy to za wcześnie na zarodek?
 
reklama
Rozwiązanie
No i sama zaznaczyłaś, że Twoje wyliczenia są przy cyklach 28 dniowych.

To co piszę, jest bardzo ważną informacją dla osób o dłuższych lub krótszych cyklach niż standardowe 28 dni.

Wszystkie 3 kobiety z mojego poprzedniego posta dzisiaj mają 4+0. Momentem wspólnym dla każdej kobiety jest owulacja, która występuje średnio 14 dni przed terminem @. Nie ważne czy okres miałaś tydzień temu czy 3 tygodnie temu, owulacja występuje około 14 dni przed terminem @.

Dzień owulacji to 2+0, ale ponieważ większość z nas nie wie kiedy miała owu a wie kiedy powinna być @, to termin @ jest liczony jako 4+0.

@nieagatka mi jie chodzi o to, żeby się kłócić ale wypowiadamy się w temacie o bardzo wczesnej ciąży. Jeżeli kobieta ma cykle 35 dni to...
Kochana, niczym się nie stresuj, wszystko wyglada ok. Ja miałam podobna sytuację- według obliczeń na 1usg ciąża powinna być już w 6tyg+3,a widać było jedynie malutka kuleczkę i wielkie „coś” na jajniku. Zostałam wysłana w trybie natychmiastowym na obserwacje pod katem ciąży pozamacicznej. Okazało się ze mam wielka torbiel, a ciąża po prostu była młodsza i był to dopiero początek 4 tygodnia. Głowa do góry, wszystko będzie ok!
 

Załączniki

  • 72DB38D3-DE1B-4822-8D9D-4527777BE447.jpeg
    72DB38D3-DE1B-4822-8D9D-4527777BE447.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 156
reklama
Kochana, niczym się nie stresuj, wszystko wyglada ok. Ja miałam podobna sytuację- według obliczeń na 1usg ciąża powinna być już w 6tyg+3,a widać było jedynie malutka kuleczkę i wielkie „coś” na jajniku. Zostałam wysłana w trybie natychmiastowym na obserwacje pod katem ciąży pozamacicznej. Okazało się ze mam wielka torbiel, a ciąża po prostu była młodsza i był to dopiero początek 4 tygodnia. Głowa do góry, wszystko będzie ok!
Mam nadzieję że i u mnie będzie dobrze :) dziś zrobiłam bete i wyszło 38756
 
Mam chyba problem z tym oszczędzaniem się bo w pracy sporo latam po schodach, czasem dodatkowo coś noszę ale unikam ciężarów, poza tym unikaniem to mam dużo biegania. No ale chyba nie da się większość czasu leżeć.
 
Witam,4.09 miałam mieć okres,test wyszedł pozytywny,byłam u lekarza 09.10 pusty pęcherzyk ciązowy,lekarz kazal mi przyjsc 11.09 dalej sam pęcherzyk tylko ze urósł o połowę,teraz mam przyjsc za 2 tygodnie,jak bedzie tak samo to czyszczenie.,Według lekarza to 5 tydz od okresu,no tak tylko ze okres4.09 doliczyc tydzien okresu,dni plodne od 18 i owulacja 22.09 i w ten dzien był stosunek,Czy jest możliwosc ze ciąza jest młodsza niz mowi lekarz,zyje w nerwach
 
reklama
Witam,4.09 miałam mieć okres,test wyszedł pozytywny,byłam u lekarza 09.10 pusty pęcherzyk ciązowy,lekarz kazal mi przyjsc 11.09 dalej sam pęcherzyk tylko ze urósł o połowę,teraz mam przyjsc za 2 tygodnie,jak bedzie tak samo to czyszczenie.,Według lekarza to 5 tydz od okresu,no tak tylko ze okres4.09 doliczyc tydzien okresu,dni plodne od 18 i owulacja 22.09 i w ten dzien był stosunek,Czy jest możliwosc ze ciąza jest młodsza niz mowi lekarz,zyje w nerwach

Tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki
 
Do góry