reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyki ciążowe

Maraton

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Luty 2021
Postów
50
Witam, w 5tygodniu ciąży byłam na USG podczas którego lekarz nie zobaczył pęcherzyka ciążowego. Po USG dopochwowym lekarz zobaczyl dwa pęknięte pęcherzyki oraz jakieś dwa pęcherzyki w jajniku. Dwa testy ciążowe pozytywne. Cykle średnio 27dni. Ostatnia miesiączka 31.12, owulacja według testu 16/17grudnia. Pierwszy test 31.01 negatywny. Kolejny 3.02 i 4.02 pozytywny. Lekarz jednak ciąży nie widzi. Zlecił betę, którą zrobiłam w dniu następnym, wyszła 763. Nie dopytałam o te pęknięte pęcherzyki z nerwów, czy to możliwe że były widoczne pęknięte pęcherzyki ciążowe i najprawdopodobniej dojdzie do poronienia za jakiś czas?? Wspominał zarówno o ciąży biochemicznej jak i pozamacicznej, że mogła być podwójna owulacja,... kolejna beta w poniedziałek. Proszę o radę, odnośnie tych pęcherzyków
 
reklama
reklama
Do góry