reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Siedlec

Wszystkie mamy z Siedlec i okolic

pediatrzy

reklama
Dołączył(a)
12 Październik 2012
Postów
10
Rozwiązania
0
Ja szczepiłam synka, ale nie szczepionkami 5 w 1 i bez niektórych szczepień (np. świnka, odra, różyczka). wszystko to, kiedy mieszkałam jeszcze w Olsztynie... i tam musiałam walkę stoczyć o to moje nie-szczepienie (zdaniem lekarza) wielką. I usłyszałam, ze jestem nieodpowiedzialna i głupia.
A w Siedlcach pani doktor zapytała, czy synek był szczepiony... ja jej na to wszystko zgodnie z prawdą, a ona "ok." Zapisała chyba w karcie, musiałam napisać oświadczenie, że nie zgadzam się na szczepienie i... tyle :)
Panią doktor polecam, wzbudziła moje zaufanie i jak na razie (mieszkamy tu prawie 2 lata) go nie zawiodła :) Pani nazywa się Agnieszka Kryń i pracuje w Omedze na ul. Świrskiego :)
 
Do góry