reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pensja w pracy

Matylda67

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Powiedziałam w pracy o ciąży. Nie chcę iść na L4 na ta chwile. Dopiero w listopadzie jesli będzie wszystko ok. Od września mają być podwyżki czy ja tez dostanę czy niekoniecznie?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Powiedziałam w pracy o ciąży. Nie chcę iść na L4 na ta chwile. Dopiero w listopadzie jesli będzie wszystko ok. Od września mają być podwyżki czy ja tez dostanę czy niekoniecznie?
Wszystko zależy od Twojego pracodawcy a nie od nas. jeżeli ją dostaniesz to w momencie pójścia na zwolnienie bedzie ono brane pod uwagę jako średnia z ostatnich 12 miesięcy.
@AleAle27 radzę nie dawać takich rad. Po co ma iśc na zwolnienie jesli nie będzie wskazań?

AleAle27

Rozwiązania
0
Wszystko zależy od Twojego pracodawcy a nie od nas. jeżeli ją dostaniesz to w momencie pójścia na zwolnienie bedzie ono brane pod uwagę jako średnia z ostatnich 12 miesięcy.
@AleAle27 radzę nie dawać takich rad. Po co ma iśc na zwolnienie jesli nie będzie wskazań?
Autorka postu obawiam sie ze przez ciaze nie dostanie podwyzki.Po cp pracowac u pracodawcy który dzieli ludzi na lepszych i gorszych bo są w ciąży. W mojej firmie nie dyskryminuje innych kobiet za to ze chcą być matkami

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Jasne niech najlepiej wszyscy pojda na L4, pobiorą zasilki, 500+, 300+, 1000+ ...
Podwyżkę dostaje sie jeśli sie zasłuży. Jesli nie dostanie to znaczy ze jest niewydajnym pracownikiem. A uzaleznienie pojscia na l4 od podwyzki to jest zwykly szantaz i moze byc podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego
Poczkaj do wrzesnia jeśli Ci nie dadzą weź l4 :) L4 ciążowe jest płatne o wiele lepiej

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Tylko skad wiesz ze o podwyzce zawazy fakt bycia w ciąży. Nie znasz autorki postu, nie wiesz jak pracuje, ile pracuje.. bezsensu gdybanie
Autorka postu obawiam sie ze przez ciaze nie dostanie podwyzki.Po cp pracowac u pracodawcy który dzieli ludzi na lepszych i gorszych bo są w ciąży. W mojej firmie nie dyskryminuje innych kobiet za to ze chcą być matkami

AleAle27

Rozwiązania
0
Jasne niech najlepiej wszyscy pojda na L4, pobiorą zasilki, 500+, 300+, 1000+ ...
Podwyżkę dostaje sie jeśli sie zasłuży. Jesli nie dostanie to znaczy ze jest niewydajnym pracownikiem. A uzaleznienie pojscia na l4 od podwyzki to jest zwykly szantaz i moze byc podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego
Proszę doczytać autorka pisze, we wrześniu mają być podwyżki, wnioskuję ze podwyżki są dla wszystkich pracowników a nie za ocenę wydajności

reklama

Lajla89

Rozwiązania
0
Nawet gdyby dostała we wrześniu podwyżkę to dla niej będzie to tylko podwyżka na papierze, gdy pójdzie na L4. L4 wypłacane jest w wysokości średniej z 12 miesięcy. Więc tej podwyżki nie poczuje. No chyba, że w wysłudze lat. Bo ona w tedy się też podwyższy.

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
To ze w danym miesiacu, w tym wypadku we wrzesniu sa podwyzki to moze byc zgodnie z zakladowym systemem wynagrodzeń w wiekszych firmach lub tez ustalane zgodnie z polityką firmy w zależności od osiągnięć i wynikow finansowych. Jest brana pod uwage zawsze wydajnosc pracownikow, jak i staz pracy
Proszę doczytać autorka pisze, we wrześniu mają być podwyżki, wnioskuję ze podwyżki są dla wszystkich pracowników a nie za ocenę wydajności

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Anonimowa ankieta do pracy magisterkiej Ciąża, poród, połóg 0
LadySnow Kiedy powiedzieć w pracy o ciąży? Potrzebuję porady 21
kobieta90 Prośba o pomoc w badaniach do pracy mgr Trzylatki 0
Z Ankieta do pracy licencjackiej na temat aktywności fizycznej w ciąży Przyszłe mamy 6
C Zmiana pracy? Potrzebuję porady 15
Sara.maj Becikowe a brak rejestracji w urzędzie pracy Potrzebuję porady 2
W Urlop wychowawczy po przerwie w pracy Potrzebuję porady 1
J Bardzo proszę o pomoc, wygaśnięcie stosunku pracy i ciąża... Potrzebuję porady 12
F ciężkie warunki pracy a l4 Potrzebuję porady 3
A Zaległy urlop w pracy. Potrzebuję porady 14
P Ustanie stosunku pracy a wypłata ekwiwalentu Potrzebuję porady 3
K Prośba o wypełnienie ankiety do pracy empirycznej Potrzebuję porady 1
M Szukasz pracy z domu..? Mamy pracujące 0
Klaudia1062 Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat. Młodziutkie mamy 10
D Szukam legalnej pracy Potrzebuję porady 1
tysia19969 Zaświadczenie do urzędu pracy. Potrzebuję porady 3
N Pomoc do pracy mgr Potrzebuję porady 2
Eryka_Probierz Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Mamuśkowo 0
A Potrzebuje pomocy w pracy Potrzebuję porady 2
G wychowawczy w nowej pracy? Potrzebuję porady 0
N Kwestionariusz do pracy magisterskiej Przedszkolaki 0
A ciąża a okres próbny w pracy Potrzebuję porady 16
S Pomoc w pracy inż Roczniaki i dwulatki 0
S Ankieta pomoc do pracy inżynierskiej Roczniaki i dwulatki 1
P Wcześniactwo-ankieta do pracy magisterskiej. Wcześniaki 1
O Proszę o pomoc z badaniem dla pracy dyplomowej Początek szkoły 1
K Pomoc do pracy mgr Mój poród 10
K Pomoc do pracy mgr Młodziutkie mamy 0
K Pomoc do pracy mgr Gratulacje 5
K Pomoc do pracy mgr Poleć szpital, lekarza, położną 0
K Pomoc do pracy mgr Mamusie bliźniat, trojaczków i... 1
K Pomoc do pracy mgr Przyszłe mamy 0
K Pomoc do pracy mgr Przyszłe mamy 0
K Pomoc do pracy mgr Potrzebuję porady 2
A Targi Pracy UEK - "Mama szuka pracy" Mamy pracujące 0
C stres w pracy a początek ciąży Potrzebuję porady 16
P Powrot do pracy w mniejszym wymierze Potrzebuję porady 0
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuję porady 1
aniaslu Nie mów w pracy, że jesteś w ciąży Pytanie tygodnia 24
Nilcia Zwolnienie z pracy a forma prawna pracodawcy Porady prawnika 0
kredken Prośba młodej mamy do innych młodych mam (20-25lat) w pomocy do uzyskania informacji do pracy mgr :) Potrzebuję porady 0
Nulini Jestem w ciąży, chcą mnie zwolnić z pracy Porady prawnika 0
K Ciąża na wypowiedzeniu z powodu likwidacji stanowiska pracy Porady prawnika 2
E do kiedy obniżony wymiar pracy Porady prawnika 1
P Mama wraca do pracy - szkolenie ! Ogłoszenia - Trójmiasto 0
R powrót do pracy na cały etat po urlopie macierzyńskim Porady prawnika 2
R powrót do pracy po urlopie macierzyńskim na 3/4 etatu a zaległy urlop Porady prawnika 1
coleta obniżony wymiar czasu pracy a zadaniowy czas pracy Porady prawnika 5
D Prośba o POMOC przy pisaniu pracy mgr Przyszłe mamy 2
E Obniżony czas pracy/odbiór dnia wolnego Porady prawnika 1