reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pepowina czy siusiak?

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
9
Drogie mamy, to jest zdjecie z 13 tygodnia. Myslicie ze mamy szanse na chlopca czy to tylko pepowina? Mamy juz dwie corki i bardzo zalezy nam teraz na chlopcu. Jeden gin powiedzial ze to napewno dziewczyna a drugi kilka dni pozniej ze widzi chlopca chociaz narazie nic napewno nie potwierdzi. Co widzicie na zdjeciu?? Help
IMG_20210416_102256731.jpg
Siusiak czy pepowina?
 
reklama
Mi to wygląda na siusiaka 😅pępowina była by wyżej i np widać by było ja troszkę dłuższa i gdzieś obok dziecka :) ale to tylko moje zdanie
 
W tym tygodniu ciąży narządy nie są aż tak widoczne. Wyglądają dokładnie tak samo u chłopców i dziewczynek. Więc po tym zdjęciu raczej nie da się nic wywnioskować. Czekaj do połówkowych, wtedy powinno się wyjaśnić.
 
W tym tygodniu ciąży narządy nie są aż tak widoczne. Wyglądają dokładnie tak samo u chłopców i dziewczynek. Więc po tym zdjęciu raczej nie da się nic wywnioskować. Czekaj do połówkowych, wtedy powinno się wyjaśnić.
Nie ma wyjscia, ale nie wiem jak wytrzymam w tej niepwwnosci jeszcze 7 tygodni
 
Piszesz,że zdjęcie jest z 13 tygodnia a widać na nim 9+6. Więc moim zdaniem tym bardziej w tym tygodniu nie da się określić płci. A już na pewno nie widać czy coś sterczy czy nie.
 
reklama
Do góry