reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pępowina dwużyłowa.

Dołączył(a)
16 Październik 2022
Postów
5
Hej, jestem tu nowa. W badaniach prenatalnych w 12tc lekarz wykył u mnie pępowinę dwużyłowa. Czy są tu mamusie w podobnej sytuacji? A może takie które już urodziły a też miały ten przypadek?
 
reklama
będzie dobrze 🙂 miałam 3 prenatalne i echo serduszka i każda wizyta u gin są sprawdzane przepływy w pepowince i wszystko jest dobrze maluch rośnie 🙂
To super, już masz nie daleko. Ja musze myśli uspokoić. Człowiek nie potrzebnie na internecie czyta. Ja właśnie w tamtym tygodniu pierwsze prenatalne. Dziś wizyta u mojego lekarza. Zobaczymy co on na to. Lekarz prowadzący prenatalne zaproponował mi test SANCO. Ale mowi ze to tylko propozycja. Inaczej jakby zalecił.
 
To super, już masz nie daleko. Ja musze myśli uspokoić. Człowiek nie potrzebnie na internecie czyta. Ja właśnie w tamtym tygodniu pierwsze prenatalne. Dziś wizyta u mojego lekarza. Zobaczymy co on na to. Lekarz prowadzący prenatalne zaproponował mi test SANCO. Ale mowi ze to tylko propozycja. Inaczej jakby zalecił.
będzie dobrze ! Jeśli prenatalne wyszły ok to będzie dobrze 😘
U nas na 2 prenatalnych wyszła ta pępowina ale lekarze mówią że ta pępowina czasem taka jest i nie oznacza nic złego
 
Ja także w pierwszej ciazy miałam pępowinę dwunaczyniową. Lekarka tłumaczyła mi, że to jeden z wariantów normy i że nie ma się czym martwić. Syn ma teraz ponad 3 lata, ciąża bez komplikacji, poród raczej też.. W każdym razie pępowina dala rade, także spokojnie! :)
 
reklama
Do góry