reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pessar położniczy - niewydolność szyjki

AnnaOlga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
1 592
Witam,
Jestem w drugiej ciąży i drugi raz mam założony pessar. Mój problem polega na tym że podczas dezynfekcji (octeniseptem i strzykawka) poczułam że krążek mam nisko usytuowany. Na ok. 1,5cm od "wejścia". Zastanawiam się czy tak powinno być czy był wcześniej wyżej tylko sie przesunął. Powinnam to wiedzieć ale nie pamietam jak było w pierwszej ciąży, a teraz w drugiej wydaje mi sie że był stanowczo wyżej bo nie czułam go przy dezynfekcji strzykawka. Czy któraś może coś doradzić? Nie chce nie potrzebnie panikować i dzwonić do lekarza bo jest 22...
 
reklama
Do góry