reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pessar w 33 tyg

reklama
Rozwiązanie
jaka mialyscie szyjke? ja jestem w 22 tyg i mam 27mm, przepisala mi lekarka luteine dopochwowo, mam sie oszczedzac, jaka dlugosc Wy mialyscie?
Ja miałam 24mm w 25 tyg i wtedy mi założyli, natomiast problemy z szyjką wyszły w 13 tyg a jak w 23 tyg zaczęły się czeste skurcze to lekarz po posiewie postanowił założyć pessar.
jaka mialyscie szyjke? ja jestem w 22 tyg i mam 27mm, przepisala mi lekarka luteine dopochwowo, mam sie oszczedzac, jaka dlugosc Wy mialyscie?

Ja już nie mam wcale szyjki... pessar się ledwo trzyma od dwóch tygodni, w każdej chwili może spaść, mam rozwarcie... A przy założeniu miała ok. 6mm. Na szczęście za kilka godzin już 36+0, więc już się nie boję. Jak będziesz leżeć i brać luteinę to wszystko będzie dobrze.
 
reklama
jaka mialyscie szyjke? ja jestem w 22 tyg i mam 27mm, przepisala mi lekarka luteine dopochwowo, mam sie oszczedzac, jaka dlugosc Wy mialyscie?
Ja miałam 24mm w 25 tyg i wtedy mi założyli, natomiast problemy z szyjką wyszły w 13 tyg a jak w 23 tyg zaczęły się czeste skurcze to lekarz po posiewie postanowił założyć pessar.
 
Rozwiązanie
Do góry