reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia przy heparynie

mamigotka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
344
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was przyjmuje heparynę drobnocząsteczkową w zastrzykach (u mnie Neoparin 0,4) i miała plamienia? U mnie się zaczęły delikatne plamienia w 9tc i trwają już ponad tydzień. Jest ich naprawdę mało i jest to kolor taki beżowy bądż żółty, ale zaczyna mnie to trochę niepokoić, a teoretycznie wg lekarza jest wszystko ok. Jeśli się znajdzie ktoś kto również ma takie dolegliwości przy heparynie zawsze będę trochę spokojniejsza ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was przyjmuje heparynę drobnocząsteczkową w zastrzykach (u mnie Neoparin 0,4) i miała plamienia? U mnie się zaczęły delikatne plamienia w 9tc i trwają już ponad tydzień. Jest ich naprawdę mało i jest to kolor taki beżowy bądż żółty, ale zaczyna mnie to trochę niepokoić, a teoretycznie wg lekarza jest wszystko ok. Jeśli się znajdzie ktoś kto również ma takie dolegliwości przy heparynie zawsze będę trochę spokojniejsza ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ja miałam plamienia 3 tygodnie, brałam wtedy acard + heparyne. Nie masz się co martwić jak są brązowe i lekarz skontrolował to się nie stresuj :-)
 
A jesteś pewna, że to plamienia?? Żółty to raczej będzie kolor śluzu niż plamienia.
Taki lekko żółty śluz jest w ciąży raczej normalny.
A co do beżowego - to bym na wszelki wypadek skonsultowała z ginekologiem - u mnie był to objaw zbyt niskiego progesteronu - przyjmujesz duphaston lub luteinę?
 
A jesteś pewna, że to plamienia?? Żółty to raczej będzie kolor śluzu niż plamienia.
Taki lekko żółty śluz jest w ciąży raczej normalny.
A co do beżowego - to bym na wszelki wypadek skonsultowała z ginekologiem - u mnie był to objaw zbyt niskiego progesteronu - przyjmujesz duphaston lub luteinę?

On jest taki lekko podbarwiony, bardzo jasny brązowy. Tak, biorę duphaston.
 
Ja takie plamienia miałam w każdej ciąży - zarówno donoszonych jak i poronionej. Nie wiązałabym raczej tego z heparyną. Ja określałam ten kolor jako kawa z mlekiem. Bierz dalej duphaston, ewentualnie podpytaj lekarza czy nie zwiększyć dawki.
 
Do góry