reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

vixxua

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2019
Postów
71
Czy w ponad 3tygodniu wczesnej ciąży mogą wystąpić skąpe jasno brązowe plamienia?
I czy w ogóle mogą pojawić się tak wcześnie jakiekolwiek objawy?
 
reklama
Czy w ponad 3tygodniu wczesnej ciąży mogą wystąpić skąpe jasno brązowe plamienia?
I czy w ogóle mogą pojawić się tak wcześnie jakiekolwiek objawy?

3 tc... Czyli kiedy miałaś ostatni okres?
Mogą występować plamienia, które świadczą o implantacji zarodka...
Mogą też występować plamienia w terminie spodziewanej miesiączki...
Ja miałam krwawienia i plamienia na początku ciąży, które, na szczęście, nie okazały się niczym groźnym :)
 
3 tc... Czyli kiedy miałaś ostatni okres?
Mogą występować plamienia, które świadczą o implantacji zarodka...
Mogą też występować plamienia w terminie spodziewanej miesiączki...
Ja miałam krwawienia i plamienia na początku ciąży, które, na szczęście, nie okazały się niczym groźnym :)

Miałam 20 lutego ostatni okres. A we wtorek i środę (12, 13) miałam właśnie te skąpe brązowe plamienia
 
Nie ma kompletnie żadnej szansy aby lekarz cokolwiek zobaczył na usg. W poprzednim wątku pisałaś, że masz bardzo nieregularne cykle. Zrób test albo betę.
 
reklama
Nie ma kompletnie żadnej szansy aby lekarz cokolwiek zobaczył na usg. W poprzednim wątku pisałaś, że masz bardzo nieregularne cykle. Zrób test albo betę.

To źle że chce się czegoś dowiedzieć? Naprawdę wyczekuje tego dziecka a ty od razu wrzucasz mnie do wora.
O zrobieniu testów nikt mi nie musi mówić bo tyle to sama wiem.
 
reklama
Może być plamienie implantacyjne a może zwyczajnie okres się zaczyna. Jak nie zrobisz testu albo bety to ci nikt z forum nie powie czy jesteś w ciąży czy nie.
U mnie w obu ciążach takie plamienie występowało w dniach oczekiwanej miesiączki, w obu przypadkach wyglądało to jak skąpy 3 dniowy okres.
 
Do góry