reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie a dobre USG

Lesli

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2023
Postów
124
Hej, jestem w 8 tygodniu ciąży i od samego jej początku miewam plamienia. Byłam na pierwszym USG 23.06 i widziałam dzidziusia 4.5mm i bijące serduszko, biorę duphaston. Od tamtego czasu było ok aż do dzisiaj, kiedy rano po wypróżnieniu zauważyłam normalnie żywą krew na papierze, tak jakby zaczynał mi się okres. Pojechałam od razu do mojego ginekologa, który zrobił USG. Dzidziuś urósł, ma już 19mm, serce bije prawidłowo, jest nawet większy niż wskazuje wiek ciąży. Jestem według USG 8+2, a według miesiączki 7+5.
Lekarz badał mnie wziernikiem, powiedział, że widzi jakieś minimalne ilości śluzu podbarwionego krwią i że nie wygląda to groźnie, ale teraz wróciłam do domu i dalej to mam, brązowy śluz z nitkami krwi.

Martwi mnie to. Dlaczego mam te plamienia, skoro z dzieckiem na USG wszystko ok, ciąża jest żywa. Dodam, że mniej więcej teraz jest czas, kiedy powinnam mieć okres gdybym nie była w ciąży. Czy to może mieć jakiś związek, czy któraś z was tak miała?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry