reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne?

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2022
Postów
1
Witam wszystkie kobietki :)
Chciałabym chociaż trochę rozwiać swoje wątpliwości, zanim zrobię test.
Ostatni okres 2-6 czerwca, planowana owulacja 16 czerwca ( według aplikacji, cykle lekko nieregularne +/-3dni), 27 czerwca lekkie plamienie w kolorze jasno różowym, 28 czerwca plamienie lekko ciemniejsze, no i dzisiaj przy podcieraniu jasno różowe ślady śluzu. Pierwsze dwa dni plamienia, miałam bardzo subtelne, praktyczne niewyczuwalne skurcze ( miesiączki mam bolesne) i ewidentne kłucie lewego jajnika, które utrzymuje się do dziś, choć delikatniejsze. Czuję się jakby bardziej zmęczona, przesypiam całe noce i nie budzę się, wcześniej miałam z tym problemy. Czuję też się tam caly czas mokra. Planuję zrobić test 2 lipca. Czy na pierwszy rzut oka może być to plamienie implantacyjne? Staramy się o dzidziusia codziennie i byłabym przeszczesliwa.
 
reklama
Ja bym się nie nastawiała, Jak na plamienie implantacyjne, to moim zdaniem zbyt długo to trwa.
Jeśli byłoby to jednak plamienie implantacyjne, to już dzisiaj test by Ci wyszedł.
Plamienia przed @ mogą być też spowodowane niedomogą lutealną. Możesz spróbować zbadać progesteron 7 dni po owu w kolejnym cyklu.
Na objawy ciążowe jeszcze jest za wcześnie 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny, mam 25 lat. Jestem po jednej stracie. ❤️ Tak wiec w skrócie - 11.04 ostatnia miesiączka, 9.05 test pozytywny, ogólnie ciagle niski przyrost bety, 2.06 poronienie samoistne, ciąża bezzarodkowa.
Dziś mija 33 dzień od poronienia. Ciąża zatrzymała się na około 5 tygodniu. Dziś myślałam ze przyszła @, ale przy podcieraniu było dosłownie kilka kropel krwi. Wspolzylismy z mężem, gdyż zakazu nie było. Nie wiem czy to takie plamienie, po poronieniu, czy już przychodzi mi do głowy plamienie implantacyjne… nie wiem kiedy testować.
Nie może to być podrażnienie po stosunku, ponieważ mąż wyjechał i od ostatniego razu minął w niedziele tydzień. 😊
 
Do góry