reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płec dziecka..

Ja też uważam ,że na takim etapie to sobie można na 50% stwierdzić ,a z resztą dziecko jest bokiem ,to jak cokolwiek określić ;) ja około 15 tyg dowiedziałam się ,że na 80% dziewczynka
 
reklama
Mi też powiedzieli, że córka a później okazało się, że syn :D tak wcześnie nie ma co się przywiązywać, zwłaszcza jak obstawiam dziewczynkę :p
To badanie to było genetyczne 3d/4d i specjalista bez wahania powiedział plec dziecka jak spytała na ile procent powtórzył dziewczynka więc jestem ciekawa czy moze na tym zdjęciu coś widac. Taka zwykła ciekawość,)
 
A może któraś z Was wie co na tych zdjęciach jest pokazana, czarna magia jak dla mnie,
 

Załączniki

  • 20190906_190844.jpg
    20190906_190844.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 98
Masz tam grubsza kreskę i ona jest leżącą czyli dziewczynka jakby była pod katem/podniesiona to wtedy jest chłopiec tak mi lekarz tłumaczył przy corce
 
reklama
Do góry