reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

reklama
mój mąż tez myśli,że to on wybrał imię dla naszej Natalki, a prawda była taka,że pomyśleliśmy w tym samym momencie o nim po obejrzeniu filmu pewnego, tylko,że to on powiedział to głośno;) a że już nie wspomnę,że wtedy nie byłam jeszcze w ciąży:-)

do dziś nie wiemy jak chcielibyśmy nazwać synka, może za jakiś czas problem powroci;)
 
Witam , już pisałam o imionach dla naszego Słoneczka a teraz potwierdzam będzie na pewno córcia i damy jej na imię Lena :-)
 
a my podjęliśmy decyzję o zmianie imienia naszego synka - teraz jest Adam Leon, a my zmieniamy na Leon Adam;
Adaś od poczatku mi nie pasował (jeszcze w ciąży) do mojego Bąbla, a skoro się przez 3 m-ce nie przekonałam to chyba czas na zmianę;-)tak więc ostatecznie jest Leo, mój Leo:-) nie bez znaczenia jest tez aspekt psychologiczny - Adaś leżał na OIOMie i walczył... chcę o tym zapomnieć... zmiana imienia mi w tym pomoże...
no a do tego mężowi od początku Leo podobał się bardziej, niż Adam, więc nie ma problemu:tak:
dobrze, że prawo przewiduje możliwość zmiany imienia do pół roku od urodzenia!
 
Łukasz Michał urodzony 29.04.11r. Obok w szpitalu leżała dziewczyna która urodziła w tym samym dniu chłopca i dała mu imiona Michał Łukasz:-)
 
Do góry