reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plemienie

Dołączył(a)
15 Maj 2024
Postów
9
Hej, prosiłabym o szybki odzew
moj ostatni cykl trwał 41 dni. Natomiast okres 7 dni. Dzien po uprawiałam seks z chlopakiem gumce jednak mam obawy ze pękła. 5 dni po tej sytuacji dostalam brązowego plamienia, byla to jedna spora plama. Następne 3 dni dalej mialam plamki brazowe lecz juz bladsze. Podczas sikania czy wydalania dalej leciały mi brazowe upławy W trakcie zrobilam test wyszedl negatywny a bylo to 8 dni po stosunku. Jednak nadal z plemieniem. Teraz juz miewam plemienie 6 dni jednak jest ono pomarańczowe/ żółte tak jakby na owulacje czy cos w tym stylu. Czy doszło do implantacji zarodka? Moze to bylo plamienie implantacyjne, czy moze ono tyle trwać i tak wygladac ?Bardzo sie stresuje
 
reklama
Powtórzę się:
O jakiej implantacji mówisz, skoro stosunek był podczas potencjalnie niepłodnych dni, w prezerwatywie i bez wytrysku?
Idź do lekarza, może masz jakąś infekcję.
 
Powtórzę się:
O jakiej implantacji mówisz, skoro stosunek był podczas potencjalnie niepłodnych dni, w prezerwatywie i bez wytrysku?
Idź do lekarza, może masz jakąś infekcję.
wiem wiem :) tylko moze preejkulat a google mowi ze dni płodne moga byc od razu po okresie wiec sama juz niewiem
 
Sugestia jest jedna: idź do lekarza bo to, co się dzieje z Twoim organizmem nie jest normalne. Zamiast pisać posty na forum poszukaj jakiegoś ginekologa w okolicy; może jeszcze dzisiaj uda Ci się dodzwonić i umówić jakąś szybką wizytę.
 
chcialam zobaczyc moze ktos inny zobaczy i jeszcze cos zasugeruje 😊
Idź na badania, bo w czasie owulacji to śluz jest przezroczysty, a nie pomarańczowy i żółty – takie coś to może świadczyć o infekcji. Warto to sprawdzić. Poza tym zbadaj sobie poziom progesteronu, jak masz plamienia nieznanego pochodzenia w drugiej fazie cyklu i takie długie cykle.
 
Po pierwsze w ciazy nie jesteś owulacja przy tak długich cyklach jest dopiero mniej więcej 27 DC ( 14-12 dni przed początkiem kolejnego cyklu) po drugie idź do lekarza bo zapewne masz infekcje, po trzecie jak będziesz u lekarza to może przy okazji porozmawiaj o innej metodzie antykoncepji żebyś nie żyła ciagle w stresie ze może gumką pękła ( chlopak powinien Ci powiedzieć jak by tak było)
 
reklama
reklama
Do góry