reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płodny śluz

G

guest-1682494301

Gość
Witajcie Kobietki☺️🌹,

Może któraś podpowie mi, czy ten śluz był już oznaką owulacji? Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w Poniedziałek tydzień temu i jest na nim dość dużo śluzu i niteczki krwi, a drugie zdjęcie zrobione było we Wtorek, na którym także jest dość dużo śluzu. A więc, czy to już mogłaby być owulacja? Z Mężem współżyliśmy we Wtorek wieczorem. Z kolei trzecie zdjęcie zostało zrobione z dużą ilością śluzu bardziej wodnistego dwa dni później, czyli w Piątek.

Zakładam, że owulacja była w Poniedziałek, a po kilku dniach bardzo bolał mnie brzuch i piersi, a dziś przyszedł już śluz gęsty, żółty i jest go dość sporo. Czy to mogą być oznaki wczesnej ciąży, czy jednak po prostu na miesiączkę.

Dziękuję serdecznie za wszystkie podpowiedzi ☺️
 
reklama
Serio z tymi zdjeciami?
Sluz plodny wystepuje w okresie okoloowulacyjnym. Nie stwierdzisz po nim, kiedy byla owulacja dokladnie.
Na podstawie takich objawow ciazy nie stwierdzisz. Sa charakterystyczne dla drugiej fazy cyklu.
 
Równie dobrze mogłaś wrzucić zdjęcia fusów po kawie, żebyśmy Ci powróżyły i przynajmniej nie byłoby to niesmaczne🙈 Ze śluzu nic nie wynika, kup sobie testy owulacyjne albo zacznij mierzyć temperature, żeby moc określić termin owulacji. A dla 100% pewności umów się do ginekologa na monitoring. I może zdjęcia Twoich intymnych wydzielin dodawaj w komentarzach, żeby nie wyświetlały się od razu z grubej rury każdej osobie, która przegląda główna stronę forum, tylko tym którzy mają ochotę na nie spojrzeć. ;)
 
Witajcie Kobietki☺️🌹,

Może któraś podpowie mi, czy ten śluz był już oznaką owulacji? Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w Poniedziałek tydzień temu i jest na nim dość dużo śluzu i niteczki krwi, a drugie zdjęcie zrobione było we Wtorek, na którym także jest dość dużo śluzu. A więc, czy to już mogłaby być owulacja? Z Mężem współżyliśmy we Wtorek wieczorem. Z kolei trzecie zdjęcie zostało zrobione z dużą ilością śluzu bardziej wodnistego dwa dni później, czyli w Piątek.

Zakładam, że owulacja była w Poniedziałek, a po kilku dniach bardzo bolał mnie brzuch i piersi, a dziś przyszedł już śluz gęsty, żółty i jest go dość sporo. Czy to mogą być oznaki wczesnej ciąży, czy jednak po prostu na miesiączkę.

Dziękuję serdecznie za wszystkie podpowiedzi ☺️
Ten dzień, w którym śluz przestaje być rozciągliwy i wodnisty a staje się lepki lub kremowy oznacza, że jest już po owulacji.
Pyt nr 1 który to dzien cyklu dziś i iludniowe cykle masz zazwyczaj.
 
Objawy ciąży są bardzo podobne do tych, które są przed miesiączką, ja przynajmniej tak miałam. Żadnego śluzu nie mialam. Jedynie co się wyróżniało to częstsze oddawanie moczu. Zrób betę i test ciążowy, bo w ten sposób w XXI wieku sprawdza się ciążę to będzie najbardziej pewne. Powodzenia
 
Do góry