reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pocenie sie niemowlaka

Ania020317

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
711
Miasto
Doncaster
dziewczyny mam taki problem otóż od jakiegoś czasu zauważyłam ze mój synek( niebawem skończy rok) zaczął sie strasznie pocić w nocy( kark szyja obojczyk plecy) są wręcz wilgotne od potu, dodam ze codziennie wietrze sypialnie mam zakręcony albo przykręcony grzejnik, synek spi w pajacu gdyż w nocy kilka razy sie odkopuje. Spi pod kołderka. Wit. D dostaje codziennie dodatkowo co dwa trzy dni daje mu łyżeczkę wapna i cebionmulti... w ciągu dnia wiadomo jak to z takimi dziećmi raz ma zmieniana bluzeczkę gdyż sie poci bo wszędzie małego szkraba pełno...temperatury nie ma... główka o dziwo sucha, wiec sama juz nie wiem dlaczego aż tak sie poci. Oprócz tego mały kilka jak nie kilkanaście razy sie obraca z plecków na boczek...jestem bezsilna... nie wiem juz jak go ubierać w nocy bo przecież zimno jest
 
reklama
Tak ubrania i pościel bawełna...w całym domu nie będzie więcej jak 19 stopni...na szczęście po przebraniu juz drugi raz nie musiałam go przebierać
 
Mój syn pocił się od niemowlaka po rok. Poprostu się pocił pomimo podawania witamin i wietrzenia pomieszczeń. Minęło samoczynnie
 
Do góry