reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone NT -2,8mm

Ehhh wysokie 1/217. Kość nosowa widoczna i wszystko inne tez ok, tylko to NT 2,8. :(( pewnie już się nie dowiem skad to się bierze..
Słuchaj u mnie skorygowane 1:400, więc naprawdę się nie martw na zaś, pozytywne myślenie to połowa sukcesu, wiem że łatwo się mówi ale myśl o dzidziusiu bo zamartwianie się na zapas nic nie da. Pozdrawiam
 
reklama
;)
Lekarz z certyfikatem FMF, czy dziwna?? Twoje stwierdzenie jest dziwne, w moim przypadku po przebytych poronieniach i wieku test ma mnie utwierdzic iż USG faktycznie jest dobre. W momencie gdy jest zle robi się amnio a nie Pappa
U mnie pewnie byłaby amniopunkcja, ale ze wzg na pojawiające się czasem krwawienia nie mogę go zrobić. Także narazie Papa potem Sanco tak mi zalecił bardzo dobry specjalista. Zobaczymy co się okaże.
 
Słuchaj u mnie skorygowane 1:400, więc naprawdę się nie martw na zaś, pozytywne myślenie to połowa sukcesu, wiem że łatwo się mówi ale myśl o dzidziusiu bo zamartwianie się na zapas nic nie da. Pozdrawiam
Dziękuje! Tylko hm najbardziej martwi mnie to, ze czasami u niektórych Kobiet jest ok- a potem niespodzianka i weź zrozum to wszystko.
 
;)
Lekarz z certyfikatem FMF, czy dziwna?? Twoje stwierdzenie jest dziwne, w moim przypadku po przebytych poronieniach i wieku test ma mnie utwierdzic iż USG faktycznie jest dobre. W momencie gdy jest zle robi się amnio a nie Pappa

Ja tez jestem po stracie nie tylko ty. Mój lekarz również ma certyfikat. Amniopunkcję robi się jak jest zły wynik pappy i usg, a nie samego testu pappa. Jeśli na usg wszystko jest w porządku to nie trzeba robić żadnego statystycznego testu.
 
Ja tez jestem po stracie nie tylko ty. Mój lekarz również ma certyfikat. Amniopunkcję robi się jak jest zły wynik pappy i usg, a nie samego testu pappa. Jeśli na usg wszystko jest w porządku to nie trzeba robić żadnego statystycznego testu.
Współczuję. Natomiast nie jestem lekarzem i wątpię że Ty jesteś, więc pozwol że zaufam komuś dzięki komu mam dwóch zdrowych synów na świecie. Pozdrawiam
 
Ja tez jestem po stracie nie tylko ty. Mój lekarz również ma certyfikat. Amniopunkcję robi się jak jest zły wynik pappy i usg, a nie samego testu pappa. Jeśli na usg wszystko jest w porządku to nie trzeba robić żadnego statystycznego testu.
Nie napisałam że amnio robi się po złym Pappa, tylko po złym USG ;) bo jak ono wyjdzie źle to robienie testu pappa mija się celem
 
Polecam dr Piotra Kretowicza, pracował w Szpitalu Bielańskim w pracowni USG, gdzie za czasów prof Debskiego były najtrudniejsze przypadki z całej Polski.
 
reklama
reklama
Do góry