reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Widzę,że ogólnie humor dzisiaj średni...U mnie też; poszłam się położyć,to od razu zaczęło się czepianie,że nie powinnam spać w dzień,bo potem w nocy nie mogę.No rzeczywiście.. :no: Ekspert się znalazł. Po czym ja wstałam,a ten się pakuje do łóżka,bo...ząb go boli!!!! :szok: Wiem,że ból zęba to masakra,ale myślałam,że wyjdę z siebie!! Lodowato powiedziałam tylko,że pojadę po młodą do przedszkola,ale żeby nie zapomniał,że o 15:30 ona ma szczepienie u lekarza,bo już dawno się zobowiązał,że to on z nią pójdzie.Ale co? Oczywiście muszę iść z nimi,bo QRWA książę najjaśniejszy nie wie czy sobie po niemiecku poradzi...Bożeeeee....:no::wściekła/y:
Rano tak strasznie zmarzłam,że szok. Teraz za oknem ładnie,ale nienawidzę zimy.
Co do zębów,to ja też mam ogromne problemy i powiem wam,że tak panicznie boję się wizyty u dentysty,że chyba czworaczki bym wolała urodzić.:szok:
Ehh..zbieram się po młodą...
 
reklama
Malecuada , mam obchod o 11 i 17 , a dopiero po 18 przyszłam. Miałam usg, wszystko ok, dziecko jest ruchliwe ;) zaraz zabierze mnie na jeszcze jakieś badanie. ;) Leze sama w sali. Tak ponuro. Chcę do domku ! ;)
 
cześć dziewczyny. Jestem już w domu bo nie mogłam wytrzymać z tęsknoty za Dawidkiem a i on płakał za mną..jestem rozbita bo do tej pory nie wiem co skąd ta krew.. w niedziele po przyjęciu do szpitala zrobili mi badanie i usg..na wzierniku były resztki krwi, usg prawidłowe i z dzieckiem wszystko dobrze. Dostałam luteinę i magnez, wczoraj cały dzień leżałam i plamienia nie było, dziś na badaniu lekarz wyjął mały skrzep krwi i zrobił wielkie oczy bo pomyślał pewnie, że go okłamuje, że już nic nie leci a naprawdę wkładki czyste..pielęgniarka powiedziała, że być może to krwiaczek pękł ale żaden lekarz tego nie potwierdził i nie wiem co myśleć..nastraszył mnie dzisiaj, że powinnam leżeć jeszcze kilka dni bo mogę wrócić z poronieniem:((( ale ja psychicznie nie dałam rady słysząc jak mi dawid płacze do słuchawki żebym wracała (podejrzewam, że bał się, że nie wrócę jak mój tata bo pamięta że zabrali go do szpitala i już więcej go nie zobaczył). Lekarz kazał mi leżeć, przepisał luteinę pod język co też mnie zdziwiło bo w szpitalu brałam dopochwowo. W czwartek mam wizytę u mojego ginekologa i bardzo boję się, że będzie coś nie tak.

dziękuję za kciuki..jesteście kochane.
a teraz biorę się za nadrabianie.
 
Malgos trzymaj sie, oszczędzaj, uważaj na siebie, lez dużo. Wszystko będzie dobrze, z dzidzia dobrze całe szczęście. Tulam mocno. Martwilysmy sie tu.
 
Małgoś lez odpoczywaj. Z maluchem wszystko dobrze a to najważniejsze.

Mnie za to boli tam na dole...i mam schiza że to szyjka i ze w szpitalu wyląduje:( jaka ja marudna jestem o matko wybaczcie laski...:)
 
Karotka - no akurat tekstami "nie śpij w dzień bo w nocy nie będziesz" sama sypę mojemu mężowi, bo potrafi sobie zrobić drzemkę w ciągu dnia, a potem po 4 mi do sypialni wchodzi, "bo spać mi się nie chciało". Mi jako "kobiecie ciężarnej" oczywiście drzemka przysługuje (ale nigdy nie odbiło mi się to na nocy).


Z zębami to prawda, w ciąży się zawsze wszystkim (nawet tym z naprawdę mocnymi zębami) strasznie sypią. Ja wiem, że powinnam iść na jakąś wizytę, ale aż się boję, jak mój portfel to zniesie...


Nathalienne - ja też leżałam sama w sali ale byłam przeszczęśliwa z tego powodu ;) (tyle że ja byłam w takim stanie jak mnie przyjeli, że nie byłam w stanie za bardzo mówić, tylko spać i spać bym mogła, więc dziękowałam potem lekarce, że mimo, że jej się później oberwało od ordynatorki, dała mnie na pustą salę ;p) Będą coś Ci robić, czy tylko poobserwować chcą?


Małgoś - jak dobrze Cię widzieć. Cieszę się, że z dzieckiem ok. No nic. Odpoczywaj, dużo odpoczywaj! ;)
 
Tylko na obserwacje. Gdy zapytalsm lekarza kiedy wyjde to mi powiedział - dopiero pani przyszla a już chcę pani iść ?
Masakra, w dodatku jestem.w Starym szpitalu do którego jak uraz
Mój M już pojechał i siedzę sama, tak mi smutno.
Koleżanka niedługo ma wpaść to chociaż się czymś zajmę. ;)
 
reklama
Hejooo


Malgos super, ze jestes! Najwazniejsze, ze z dzidzia ok. Na pocieszenie Ci powiem, ze znajoma krwawila od poczatku ciazy, lekarze nie wiedIeli dlaczego, w polowie zaczela jej sie skracac szyjka, wiec zagrozenie wczesnym poroden a w koncu ur po terminie zdrowego chlopaka! Trzymam kciuki za Was! Oszczedzan sie jak najwiecej

Nathaline lepiej sama niz mialybyscie w5 sie gniesc;)

Lolcia w 24tc ?! Jej... To malenstwo... A jak mozna wiedziec to teraz rozwija sie ok?
Noo powem Ci. Ze ja tez sie ciesze, ze tona tylko,a nie npna brzuchu...

Smile kazda ma prawo do gorszego dnia! Trzymaj sie;)

MalaZosia mi sie tez celulit robi, ale w pierwsze tak jak szybko sie pojawil taksamo zniknal, wiec licze, ze i tym razem tak bedzie;)

Asiorek to pewnie masz sie troche osCzedzac?trzymamkciuji zeby sie podnioslo lozysko;)

Kasiajak Ty mlodziutko wygladasz! A masz taka core dorosla";)

Ginger nie zna sie babka, Hania pieknie;)jeden z naszych typow;)

Codo alkoholu to ja jie rozumiem lekarzy, ktorzy mowia, ze jak mase ochote to wypic. A co jak ktos ma ochote no raz w tyg? Przeciez nie ma bezpiecznej ilosci dla dziecka... Mam znajoma ( daleka, raczej znajoma znajomej) ktora jest w ciazy jakies 2 miesiace starsEj niz my, w wino, piwo pije bez jakiejs krepacji... Dla mnie to masakra jakas...
 
Do góry