reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc partnera

Dołączył(a)
9 Grudzień 2013
Postów
4
Jestem mama dopiero od tyg. Jestesmy młoda para. Przed ciąża mój partner spędzał większość wolnego czasu przed grami na playstation lub komputerem, w 90% zajmując sie głupotami. Byłam pewna,ze jak juz urodzi sie nasze malenstwo, to to sie zmieni, lecz byłam w błędzie. Nadal większość czasu tomkomputer, musze zajmować sie domem i dzieckiem, obiadami,sprzątaniem, praniem, maluszkiem w nocy. Dzis w nocy maluch był strasznie nerwowy, nie radził sobie z ssaniem piersi, strasznie płacząc, mój partner rozwścieczonym budząc sie i widząc moje lekkie poirytowanie z braku sił i bezradności wypowiedział słowa " co z Ciebie za matka, nie potrafisz dziecka uspokoić". Powiedzcie Kochane ile my musimy z siebie dawać, ile rzeczy poświęcać, zeby na koniec jeszcze usłyszeć takie słowa od ukochanej osoby? To tak bardzo boli, chciałabym byc zrozumiana i wspierana chociaż w połowie za swoje wysiłki...
 
reklama
CARO LINA musisz wziasc sprawu w swoje rece. Zaczac wymagac od partnera, zeby cos zrobil. Musisz byc silna, nie okazywac uleglosci i byc stanowcza. To tez jego dziecko, jego obowiazek, tak samo utrzymanie domu. Partner sam z siebie sie nie zmieni, jest przyzwyczajony do swojego trybu zycia, czyli do grania a reszta go denerwuje. Jestes wspaniala matka i nawet nic zlego o sobie nie mysl, tylko wez sie za partnera. Powodzenia
 
Widziały galy co brały... Sorry ale naprawdę ludZilas sie ze po narodZinach dziecka twój facet sie zmieni... :szok:
Zostaw pranie gotowanie zajmij sie sobą i dzieckiem. Niech jemu głód dokuczy a brudne gacie wypierze sobie sam. WyjedZ do rodziców, znajomych, zostaw go samemu sobie...
 
Do góry