reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Bardzo wysoki wynik TSH

Dołączył(a)
7 Styczeń 2020
Postów
2
Dziś byłam u ginekologa na omawianiu wyników badań i był zszokowany moim wynikiem TSH wynosił on aż 15,05:no: zalecił mi wykonanie dodatkowych badań. Przeczytałam że taki wynik może powodować choroby u dziecka albo poronienie czy któraś z Was miała taki wynik co dalej robić iść do endokrynologa??
 
reklama
Rozwiązanie
Dziś byłam u ginekologa na omawianiu wyników badań i był zszokowany moim wynikiem TSH wynosił on aż 15,05:no: zalecił mi wykonanie dodatkowych badań. Przeczytałam że taki wynik może powodować choroby u dziecka albo poronienie czy któraś z Was miała taki wynik co dalej robić iść do endokrynologa??
Ja w 7 tyg miałam bardzo wysokie ,robiłam pruwatnie ale gin mi przepisała duphaston, a potem zmieniałam Gin a ten mi kazal jeszcze raz zrobić zanim nie wyśle do endo tylko w innym miejsu miałam robić bo tam sprzęt mają leprzy i sie okazało ze to mam bardzo niskie 😂
Nikt nikogo nie straszy 🤷‍♀️ autorka zapytała co dalej robić i czy iść do endo a każda z Nas opisała swoje doświadczenia.
Niestety czytając większość postów odnosi się wrażenie, że to mega tragedia takie TSH. Mimo że sytuacja mnie nie dotyczy to czytając sama odczuwałam strach a co dopiero autorka. Byłam w podobnej sytuacji kiedyś i takie napięcie w odpowiedziach zamiast pomóc tylko pogłębiało strach i stres.
 
reklama
Dziś byłam u ginekologa na omawianiu wyników badań i był zszokowany moim wynikiem TSH wynosił on aż 15,05:no: zalecił mi wykonanie dodatkowych badań. Przeczytałam że taki wynik może powodować choroby u dziecka albo poronienie czy któraś z Was miała taki wynik co dalej robić iść do endokrynologa??
Ja w 7 tyg miałam bardzo wysokie ,robiłam pruwatnie ale gin mi przepisała duphaston, a potem zmieniałam Gin a ten mi kazal jeszcze raz zrobić zanim nie wyśle do endo tylko w innym miejsu miałam robić bo tam sprzęt mają leprzy i sie okazało ze to mam bardzo niskie 😂
 
Rozwiązanie
Do góry