reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy mamy po cesarce

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2010
Postów
11
Miasto
Chorzów
Witajcie mam do was pilne pytanie dotyczące okresu po cesarce. Mam jeszcze pokarm ale juz nie karmię od dłuższego czasu (nie biore nic na zatrzymanie laktacji) wczoraj zaczęłam krwawić myślłam że to okres ale krwi jest naprawde sporo i nie jest "typowo okresowa" (jakas ciemna) tylko wygląda jak krew którą się pobiera z żyły...
Nie wiem czy to jest normalne czy mam się zacząć martwić????:-(
 
reklama
witaj :-)

jestem po 2 cesarkach ale pierwszego okresu po pierwszej cesarce nie pamiętam :-( po drugiej jeszcze go nie mialam i się nie zanosi bo cały czas karmię piersią...

jedyne co Ci mogę poradzić to zadzwoń do swojej położnej środowiskowej - powinna być pod telefonem nawet w święta ;-)

pozdrawiam ;-)
 
Mam nadzieję że już sknsultowałaś t z lekarzem? Warto srawdzić czy łożysko było dobrze wyczyszczone, bo nieraz zostają kawałki ktore właśnie tak chcą się wydostać. Tak było u mnie.
 
Jak najbardziej moze to byc okres. Ja okresu dostalam 2msc po porodzie, choc piersia karmie nadal. I ten pierszy okres byl straszny , bo sie ze mnie lalo!! (kolejne 3 tez byly straszne ) Ciemna krew moze byc jak najbardziej przy okresie
 
reklama
Kochana po 2 dniach???? To moze to nie był okres tylko macica sie nie wyczyściła do końca po porodzie..... A konsultowałaś to z lekarzem????
 
Do góry