reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie w 5tc

_Anka32_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Luty 2019
Postów
59
Hej. Dwukrotnie poronilam w okolicach 5tc. Wizyty u lekarza kończyły się na tym że mam się nie martwić, ze dużo kobiet w tak wczesnej ciąży nawet nie wie o tym że były w ciąży i że nadal mamy się starać o dziecko. W styczniu tego roku okres mi się wydłużyl mimo że zwykle trwał około 5,6 dni, w styczniu trwał 10. Okres mam regularny co 29 dni. Obecnie od 3 dni się spóźnia. Oczywiście ciekawość wzięła górę. Zrobiłam test plytkowy w teoretycznie 31dc i pokazał blada druga kreskę. W 32dc powtórzyłam strumieniowy i nie ma nic. Dodam że mam 37st temp, do tego bola mnie piersi, głowa i może nie powinnam pisać ale jakieś dziwne skurcze w okolicach odbytu . O co chodzi? Czy to kolejne poronienie? Co wy o tym sądzicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Są dwie możliwości albo wadliwy test albo biochemiczna. Zrób betę będziesz miała dowód na papierze. Zmień lekarza szukaj w swojej okolicy kogoś kto zajmuje się poronieniami nawykowymi. Tu też na bo jest taki "dzial" może dziewczyny ci podesla nazwiska lekarza z twojej okolicy.
Są dwie możliwości albo wadliwy test albo biochemiczna. Zrób betę będziesz miała dowód na papierze. Zmień lekarza szukaj w swojej okolicy kogoś kto zajmuje się poronieniami nawykowymi. Tu też na bo jest taki "dzial" może dziewczyny ci podesla nazwiska lekarza z twojej okolicy.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry