reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronilam... proszę o kilka słów.

Gabi12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2020
Postów
34
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
 
reklama
@Gabi12 Może cię to pocieszy 😉 nie mogłam zajść w ciążę 2lata jak zaszłam doszło do poronienia chybionego zakończyło się zabiegiem. Lekarz zalecił odczekać 4miesiace i brać kwas foliowy. Po 4 miesiącach zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań. Do głowy mi nie przyszło że tak szybko zajde w ciążę. Życzę powodzenia 😉
 
reklama
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
 
Cześć! Nazywam się Marta i w tym roku poroniłam już 3 razy... tez brałam aromec itd. I niespodzianka- właśnie jestem w 4 ciąży pod okiem specjalistów...mam nadzieje , ze tym razem
nam się uda. Tobie tez się uda! Zobaczysz...
 
Wazne jak sama sie czujesz i czy czujesz sie gotowa, ja czuje sie gotowa. Bardziej obawiam sie tego, ze moze byc znowu ciezko i moze bedzie potrzeba powrotu na stymulacje :( Ja jestem juz prawie dwa tyg po pierwszej @, ale dzis jakies mialam lekkie krwawienie i sie wystraszylam troche, ale dziewczyy z forum powiedzialy ze moze tak sie dziac.
Powiem szczerze że trochę się obawiam bo jak widzę
Może chodzi o to żeby spróbować naturalnie bo po poronieniu dużo kobiet zachodzi w ponowna ciążę bardzo szybko. Organizm jest rozkręcony, hormony poszły w górę więc życzę Ci żebyś szybko cieszyła się znów dwoma kreskami na teście
Bardzo dziękuję za odpowiedź
 
Cześć! Nazywam się Marta i w tym roku poroniłam już 3 razy... tez brałam aromec itd. I niespodzianka- właśnie jestem w 4 ciąży pod okiem specjalistów...mam nadzieje , ze tym razem
nam się uda. Tobie tez się uda! Zobaczysz...
Super, gratulacje i zdrowia życzę. Jeśli mogę zapytać, czy po kolejnych poronieniach brałaś jakieś leki ?
 
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
Witam.ja poronilam 2 razy.W 19 tygodniu z powodu wielu wad płodu i w 10 tygodniu-przyczyny nie znam.obecnie jestem w 3 ciazy.w każdą ciaze zachodzilam po max 1 cyklu.nie robilam zadnych badań przed ostatnia ciążą.sama zaczelam brac kwas foliowy zmetylowany i acard 75 mg na noc i tym o to sposobem jestem w 22 tygodniu ciazy i jest, wszystko ok.dodam ze jest to ciaza blizniacza.od momentu pojawienia sie dwóch kresek na tescie wg zalecen lekarza bralam DUPHASTON 3*1 do 16 tyg ciąży no i do tej pory biore kwas foliowy aktywny i lekarz podtrzymal acard
 
Witam.ja poronilam 2 razy.W 19 tygodniu z powodu wielu wad płodu i w 10 tygodniu-przyczyny nie znam.obecnie jestem w 3 ciazy.w każdą ciaze zachodzilam po max 1 cyklu.nie robilam zadnych badań przed ostatnia ciążą.sama zaczelam brac kwas foliowy zmetylowany i acard 75 mg na noc i tym o to sposobem jestem w 22 tygodniu ciazy i jest, wszystko ok.dodam ze jest to ciaza blizniacza.od momentu pojawienia sie dwóch kresek na tescie wg zalecen lekarza bralam DUPHASTON 3*1 do 16 tyg ciąży no i do tej pory biore kwas foliowy aktywny i lekarz podtrzymal acard
Witam, wyrazy współczucia po stracie a teraz gratulacje i to podwójne☺️dużo zdrowia życzę. Obecnie czekam na rozpoczęcie cyklu, z zaleceń lekarza zażywam pregna start. Trochę się obawiam szczerze mówiąc ale musi być dobrze.
 
reklama
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
Ja po pierwszym poronieniu zaszłam ponownie w 1 cyklu- nawet nie wiedziałam bo nie planowaliśmy, teraz jestem po zabiegu i ciężej zajść..
 
Do góry