reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pościel dla alergika?

Szczerze mówiąc, nie wiem. Najpierw używaliśmy zwykłej pościeli dla dzieci i nasz maluch dostawał alergii, później trochę szukałam w necie informacji o pościeli antyalergicznej i trafiłam na feretti, kupiłam tę pościel i okazało się to strzałem w dziesiątkę:). Planuję kupić drugi zestaw, bo faktycznie się sprawdza, a przy tym dobrze się ją pierze, jest przyjemna w dotyku, kolory nie blakną. Oczywiście, jeśli trafisz na taką pościel innej firmy, to napisz, bo chętnie bym wypróbowała też innych pościeli dla maluszka, chociaż z tej jestem zadowolona.
 
reklama
My w domu korzystamy z pościeli Nino. Ale ostatnio wchodziłam na stronę www Feretti i pisali o jakiejś dużej promocji - 69 zł za cały zestaw pościeli kupiony w którymś ze sklepów z art. dziecięcymi. Tak myślę sobie, że to się bardzo opłaca?
 
Trochę poszperałam i wychodzi na to, że Feretti jest jedynym producentem bakteriostatycznej pościeli dla maluchów na rynku, a już na pewno tylko oni produkują pościel z wkładem kukurydzianym. A przecena pościeli na 69 zł, jak piszesz, to niezła gratka i nie ma się co zastanawiać. Tyle kosztuje tandetna quasi- bawełniana pościel w markecie ;)
 
ja pościele bezpieczne dla mojego dziecka z Memi.eu zamawiałam i szczerze polecam, bo jestem bardzo zadowolona widac, ze bardzo dobrej jakosci a wbrew pozorom wcale nie jest tak drogo jak mogloby sie wydawac chodzilam po sklepach stacjonarnych i nic takiego nie moglam znalezc dlatego zamowilam przez internet ;-)
 
Do góry