reklama

Potrzebuje pomocy...

Od
12 Luty 2019
Odpowiedzi
0
witam, mam do was pytanie. Uprawiałem seks z moją dziewczyną w prezerwatywie, a na dodatek nie było wytrysku w środku, zawsze dłuższy czas przed wyciągałem członka przed orgazmem. Mojej dziewczynie spóźnia się okres, to już 3 dzień, miesiączki ma raczej regularne, ma bardzo wrażliwe piersi, okazyjny ból podbrzusza, wilczy apetyt, oraz częściej chodzi do toalety (co akurat u niej normalne). Pozostaje pytanie czy jest możliwe to że zaszła w ciąże, oboje nie jesteśmy na to gotowi, więc dla nas jest to istna tragedia....

reklama

Loli05

Fanka BB :)
Od
3 Październik 2018
Odpowiedzi
3
W gumce i jeszcze wyciagneles przed koncem?chlopie jak ona jest w ciazy to ty powinnienes w totka zagrac i pewnie bys miliony wygral,takie sytuacje to chyba 1 na 100 milionow

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Od
5 Maj 2010
Miasto
Częstochowa
Odpowiedzi
31
Objawy może sobie wkręcać, wystarczy, że sobie ubzduracie ciążę i nagle wszystko zacznie być "dziwne", "nietypowe" i tak dalej... Zrobić test i się uspokoić, bo co miesiąc takie nerwy Was wykończą.

ida_marzec

Aktywna w BB
Od
8 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
No to jak nie jesteście gotowi, to można się zabezpieczać. Czy naprawdę nikt nie mówi, że w preejakulacie też są plemniki?

reklama

JestemMamą

Zaciekawiona BB
Od
3 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
no najłatwiej bedzie wykonać test, czasami miesiączka spóznia się z różnych przyczyn: podróż, stres, zmęczenie, przeziębienie albo jakiś stan zapalny. Zróbcie test i dajcie znać ;)

reklama
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019