reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy.

Czy mogę być w ciąży?

  • Tak

    Głosów: 0 0,0%
  • Nie

    Głosów: 4 100,0%
  • Możliwe lecz nie koniecznie

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    4
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2017
Postów
2
Witam Drogie Mamy i przyszłe Mamy.
Mam pytanie.
Od paru dni pobolewa mnie podbrzusze oraz boki brzucha,są to bóle chwilowe,tak jak by skurcze,do tego bardzo bolą mnie piersi i są nabrzmiałe,miewam różne zachcianki,nagle przychodzą mi smaki to na ogórki,to na pulpety.. Smaki nie raz miałam podczas miesiączki tak samo jak bóle piersi,ale do miesiączki jeszcze 10 dni,zawsze dostaje ją punktualnieewentualnie jak się dużo denerwuje spóźni mi się jeden dzień.
Kochane Kobiety powiedzcie mi,czy ja mogę być w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Takie objawy w dużej mierze wskazują na to, że zbliża Ci się okres. Jedyne co możesz zrobić to test ciążowy najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub test beta hcg z krwi w laboratorium. Większy apetyt w ciąży przeważnie ma się od II trymestru ciąży, w pierwszym ciążowe niedogodności powodują raczej brak apetytu. To jest wszystko gdybanie. Bez testu czy badania nie jestem wstanie Ci odpowiedzieć.
 
Właśnie też tak myślałam,że zapewne zbliża mi się miesiączka,lecz to już trwa prawie tydzień,a okresu jak nie było tak nie ma.
Zrobię test i zobaczę.
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. :)
 
Właśnie też tak myślałam,że zapewne zbliża mi się miesiączka,lecz to już trwa prawie tydzień,a okresu jak nie było tak nie ma.
Zrobię test i zobaczę.
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. :)
Hehe kiepska noc nie ma za co [emoji6] kup test najbardziej czuły najlepiej i zobaczysz. Napisz jak wynik [emoji6] a starasz się o dziecko?

 
reklama
10 dni przed miesiaczka nie ma opcji zeby objawy wystąpiły...jeszcze jak masz od kilku dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry