reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiekszony pęcherzyk zoltkowy bez embriona

Aliboz

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
18
Dzień dobry :)
Data ostatniej miesiączki 22 październik
Data „poczęcia ;)” 09 listopada
12-13 listopad bolały mnie jajniki, jak przy porządnej owulacji.
30 listopada lekarz na usg potwierdził ciąże.
Wczoraj, 15 grudnia, pęcherzyk zoltkowy 8mm, powiększony, embriona nie widać- tylko podejrzenie na embrion 1mm- ze znakiem zapytania. Wczoraj zdałam krew na poziom hormonu hcg 31 670...
lekarz mówi, żeby nie panikować, ale ma złe przeczucia...
ja mam wszystkie objawy, senność, mdłości, powiększenie piersi...
prognozują ciąże 6-7 tyg, ale wg moich powyższych obliczen, ciaza może być zdecydowanie młodsza.
W czwartek konsultacja... może ktoś miał podobne doświadczenie...
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 760
  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 545
reklama
Rozwiązanie
Zarodek 1,5mm urósł do 2,5 mm - nie napisałam jednostki.
Ale akcji serca nie widać. Choć wszędzie piszą, ze akcja musi być do 5mm - nam jeszcze daleko.

Kolejna wizyta w poniedziałek.
Zastanawiam się czy iść do innego lekarza w niedziele, ale mam urodziny i boje się, ze później każde urodziny będę myśleć o tym co w tym dniu usłyszę, jeśli wiadomości będą złe.
Dobrze jest zasięgnąć porady drugiego lekarza..tylko nie mow co.Cie nie pokoi..zobaczysz co powie....daj koniecznie znac❤
Koniecznie napisze, jeśli nie wykorkuje do czwartku :))) Głupi żart oczywiście... no staram się nie dać zwariowac :)))
Wiwm co czujesz..ten stres
Ja co chwilę chodzilam na usg..bo nie bylo widac zarodka..a wczesniej zataz przed mialam ciaze biochemiczna...nie denerwuj sie bo to nic nie da..wyzluzuj..kochana my nie mamy na pewne rzeczy wplywu...wypij melise idz do kina czy poprostu daj na luz❤❤❤
 
reklama
Ciąże liczysz od 1 dnia ostatniej miesiączki. U Ciebie może być co najwyżej tydzień przesunięcia. Więc ciąża nie jest aż tak zdecydowanie młodsza jak piszesz. Przy takiej becie powinien być już zarodek. Ale na dwoje babka wróżyła. Teraz nie zostaje Ci nic innego jak czekać.
 
Ciąże liczysz od 1 dnia ostatniej miesiączki. U Ciebie może być co najwyżej tydzień przesunięcia. Więc ciąża nie jest aż tak zdecydowanie młodsza jak piszesz. Przy takiej becie powinien być już zarodek. Ale na dwoje babka wróżyła. Teraz nie zostaje Ci nic innego jak czekać.
Od 22 pazdziernika do 9 listopada nie bylo stosunku. Cykle są bardzo nieregularne - 45, a raz dwa było nawet 60! Tak wiec nawet lekarze nie liczą już od daty miesiączki, bo owulacja mogła być bardzo opóźniona...
 
Od 22 pazdziernika do 9 listopada nie bylo stosunku. Cykle są bardzo nieregularne - 45, a raz dwa było nawet 60! Tak wiec nawet lekarze nie liczą już od daty miesiączki, bo owulacja mogła być bardzo opóźniona...
Tak, dlatego później te daty weryfikuje się w usg. Ale skoro piszesz, że 9 było poczęcie to akurat wypada prawie w połowie cyklu, więc jak najbardziej ciąże można liczyć od daty OM.
 
Pęcherzyk zoltkowy się zmniejszył, teraz ma 5mm- prawidłowo, zarodek z 1,5 w ciągu tygodnia wyrósł do 2,5 ale serca brak póki co.
Hcg 1,5 tygodnia temu było 31700
Po 4 dniach 51300,
A w kolejnym tygodniu po 6 dniach 53445

Nie wiem co myśleć. Nadal mam mdłości i itd... może to 6 tydzień... wg grafika w tym tygodniu granica to 50000...
 

Załączniki

  • D1B9877A-A1B0-4494-8CBC-F6372C248D0F.png
    D1B9877A-A1B0-4494-8CBC-F6372C248D0F.png
    362,9 KB · Wyświetleń: 81
Pęcherzyk zoltkowy się zmniejszył, teraz ma 5mm- prawidłowo, zarodek z 1,5 w ciągu tygodnia wyrósł do 2,5 ale serca brak póki co.
Hcg 1,5 tygodnia temu było 31700
Po 4 dniach 51300,
A w kolejnym tygodniu po 6 dniach 53445

Nie wiem co myśleć. Nadal mam mdłości i itd... może to 6 tydzień... wg grafika w tym tygodniu granica to 50000...

Zarodek 1,5mm urósł do 2,5 mm - nie napisałam jednostki.
Ale akcji serca nie widać. Choć wszędzie piszą, ze akcja musi być do 5mm - nam jeszcze daleko.

Kolejna wizyta w poniedziałek.
Zastanawiam się czy iść do innego lekarza w niedziele, ale mam urodziny i boje się, ze później każde urodziny będę myśleć o tym co w tym dniu usłyszę, jeśli wiadomości będą złe.
 
Zarodek 1,5mm urósł do 2,5 mm - nie napisałam jednostki.
Ale akcji serca nie widać. Choć wszędzie piszą, ze akcja musi być do 5mm - nam jeszcze daleko.

Kolejna wizyta w poniedziałek.
Zastanawiam się czy iść do innego lekarza w niedziele, ale mam urodziny i boje się, ze później każde urodziny będę myśleć o tym co w tym dniu usłyszę, jeśli wiadomości będą złe.
Dobrze jest zasięgnąć porady drugiego lekarza..tylko nie mow co.Cie nie pokoi..zobaczysz co powie....daj koniecznie znac❤
 
Rozwiązanie
reklama
Hej,

U mnie podobna sytuacja.
Beta 25,000.00
Ostatnia miesiaczka 4.12., Cykle regularne.
8 tydzien i pusty pecherzyk ciazowy.
Za dwa tygodnie kolejne badania i wizyta.
Myslicie ze sa jakies szane?
 
Do góry