reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy?

Mania995

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2021
Postów
110
Cześć,
Czy waszym zdaniem coś tu widać ?
Sama nie wiem czy już mam zwidy czy rzeczywiście coś przebija?
Ostatnia miesiączka 10.10 to mój 26 dzień cyklu który zazwyczaj trwa 29-30 dni.
Pozdrawiam
1701809364703.jpeg
 
reklama
Cześć,
Czy waszym zdaniem coś tu widać ?
Sama nie wiem czy już mam zwidy czy rzeczywiście coś przebija?
Ostatnia miesiączka 10.10 to mój 26 dzień cyklu który zazwyczaj trwa 29-30 dni.
Pozdrawiam Zobacz załącznik 1592391
Chyba daty pomyliłaś. Poczekaj do dnia miesiączki i powtórz test. Kreska wydaje się szara. Ale jeżeli test jest pozytywny to po prostu zrób betę. Wtedy nie będzie niedomówień.
 
Chyba daty pomyliłaś. Poczekaj do dnia miesiączki i powtórz test. Kreska wydaje się szara. Ale jeżeli test jest pozytywny to po prostu zrób betę. Wtedy nie będzie niedomówień.
Tak pomyliłam, ostatnia miesiączkę miałam 10.11, błąd przy wpisywaniu.
Miesiączki mam nieregularne raczej jest to cykl 29-30 dni ale zdarza się cykl 24 czy 38.
Jutro pójdę na betę chciałam sięgnąć opinii.
Dziękuję
 
tak wyglądał mój 1 test ciążowy na 4 dni przed miesiączką... kolejny dwa dni później miał juz wyraźną kreskę:) ja tam widzę kreskę cień cienia 😃
 
Cześć,
Czy waszym zdaniem coś tu widać ?
Sama nie wiem czy już mam zwidy czy rzeczywiście coś przebija?
Ostatnia miesiączka 10.10 to mój 26 dzień cyklu który zazwyczaj trwa 29-30 dni.
Pozdrawiam Zobacz załącznik 1592391
Jest kreseczka, ale ciężko stwierdzić czy różowa czy szara. Powtórz test a najlepiej zrób betę z krwi. Trzymam kciuki 🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry