reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy dwulatka

Diana_81

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2008
Postów
318
Miasto
Świętokrzyskie
Witam,
mam cudownego dwulatka.
Mój cudowny dwulatek ma kilka problemów.
1. Cierpi na zaparcia od urodzenia,
2. Bardzo mało mówi i sa to pojedyńcze słowa mama, baba, tata, dom, ogień i dźwięki naśladujące np syrenę strażacką,
3. Ma bardzo ograniczoną dietę i nie potrafię przekonać go, by spróbował czegokolwiek innego. Je: mleko z kaszką z butelki, placuszki, naleśniki, omlety z nutellą, owsiankę i kluski lane na mleku, dania obiadowe to barszcz biały z chlebem, rosół i pomidorowa, kotlet drobiowy w panierce i paluszki rybne, sporadycznie frytki. W żłobku nie je nic, poza deserkami, ale tylko niektórymi, np. jogurt pitny. Daję mu butelkę i mleko i panie mu robia, bo nic nie chce nawet spróbować. Na talerzu moze być tylko kotlet, jeśli położę surówkę i ziemniaki, rozzłości sie i nie zje nic. Lubi słodycze, nie próbuje owoców. Jabłka i banany (rzadko bo zapierają) ucieram do placuszków, warzywa miksuję w barszczu i pomidorowej.
4. Od 2 tyg. na wysypke na udach, pupie i brzuchu, czasem jest jasna, ledwo widoczna, czasem czerwona, pediatra przepisał Zyrtec i maść cholesterolową.
Co mogę zrobić by mu pomóc, czy te obiawy w coś się łączą? Czy to alergia? Jakieś badania powinnam zrobić?
Proszę o pomoc
 
reklama
Do góry