reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze snem

Dołączył(a)
31 Sierpień 2007
Postów
3
witam. mam 16 miesieczna corke. od 1,5 miesiaca mala spi w swoim
pokioku. na poczatku w nocy wszystko bylo dobrze. budzila sie raz
czy dwa, ja lub maz przychodzilismy uspokajalismy i mala dalej
spokojnie spala w swoim lozeczku. od jakis 2 tygodni malam budzi sie
co 1 czy 2 h z wielkim placzem jakby sie czegos bala. na poczatku
udaje nam sie ja uspic ale nastepne proby koncza sie wilekim placzem
i tym ze mala laduje ze mna w lozku bo nie daje sie uspokoic. prosze
o rade co moglo sie stac i co mozna zrobic zeby mala zaczela
przesypiac cale noce w swoim lozeczku. dziekuje.
 
reklama
Witaj, ja bym wstawiła łóżeczko do sypialni, jak będzie wiedziała że mama jest obok to może przestanie się budzić po jakimś czasie znowu będziesz mogła przenieść córeczkę do jej pokoiku.
 
Witaj, ja bym wstawiła łóżeczko do sypialni, jak będzie wiedziała że mama jest obok to może przestanie się budzić po jakimś czasie znowu będziesz mogła przenieść córeczkę do jej pokoiku.

Moim zdaniem bardzo dobry pomysl...

A z drugiej strony wazne jest jak usypiacie mala? jestescie z nia? u nas Bart spi w oddzielnym pokoju, ale nie jest sam - ma tam soje rodzenstwo.
 
za miesiac urodzi mi sie nastepny dzidzius a wiec przenoszenie malej do naszego pokoju nie ma sensu. mala zawsze usypiana jest z mama lub tata.
 
to komplikuje sprawę nieco, moja córka śpi od początku w pokoju z nami ale w swoim łóżeczku, już od długiego czasu przesypia całą noc, ale ostatnio też zaczęła się budzić w nocy i strasznie płakała, nie dało jej sie uspokoić, doszłam do wniosku że to przez gości, jak był u nas ktoś obcy wieczorem to ona póżniej miała koszmary i nawet nie pomagało branie jej do łóżka, ona po prostu płakała i już, tak kilkanaście minut i to kilka razy w nocy, po jakiś 2-3 tyg uspokoiła się i jest teraz ok, dziecko w wieku twojej córki bardzo mocno reaguje na wszelkie nowości, może musisz ją wyciszać wieczorem, albo przenieś się do jej pokoju i śpij tam kilka nocy przy jej łóżeczku, no w końcu masz jeszcze miesiąc, pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia
 
Do góry