reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prolutex

reklama
Oj długo się to bierze... Nie pamiętam 12tc czy jeszcze dalej..
No właśnie mi lekarz już mówił, żeby odstawić, a teraz już jest 13 tydzień, a byłam w czwartek na wizycie i zostaly mi dwa zastrzyki i dobrałam je do końca i chyba nic się nie stanie z tego powodu, bo już głupieję...
 
Tzn jak byłam ja wizycie w czwartek powiedział, żeby odstawiac już, ale jeszcze 2 zastrzyki dobrałam, bo tyle mi zostało i nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy nie. No chyba raczej nic nie powinno się złego stać, ale już głupieję.
na wizycie powiedz lekarzowi i jego zapytaj, nie stresuj się tym teraz bo nic to nie zmieni.
 
reklama
Tzn ja byłam na wizycie w czwartek, i to był ponad 12 tc i mówiłam lekarzowi, że nam 3 zastrzyki jeszcze, powiedział, żeby odstawić, ale ja dobrałam do końca, więc chyba nic się nie stało ?
Ale co mogło się stać złego? Nic. Prolutex to przecież progesteron. Odstawia się go w okolicach 12-13 tygodnia bo później jego produkcję przejmuje łożysko. Więc nie masz się czym stresować.
 
Do góry