reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje :)

reklama
byłam w końcu w tym wójciku (to jest outlet na Boruty-Spiechowicza), i od dziś do piątku jest na część kolekcji -50%. biorąc pod uwagę że tam już wszystkie ceny są -50% to niektóre rzeczy bardzo tanio, kupiłam Natalii dżinsy z 82zł na 14 :)
 
pieszczoszka, jedziesz ulicą żywiecką/warszawską i skręcasz za szpitalem onkologicznym do miasta, tak jakbyś chciała jechać do sfery. i tam zaraz na pierwszych światłach skręcasz w prawo - koło takiego jakby składu budowlanego. jedziesz tą drogą, niedaleko, aż zobaczysz tablicę ze strzałką do sklepu, tam skręcasz w lewo. wjeżdża się w bramę za budynkiem z napisem "wójcik" i tam podjeżdża się pod wejście do sklepu. te -50% jest też na ich stronie (podawałam wcześniej), ale tam na miejscu od dziś do piątku jest jeszcze dodatkowe 50% więc w efekcie za wiele rzeczy płaci się 1/4 ceny - no i jest tam pełno kurtek, kombinezonów, rzeczy dla niemowląt i dla większych dzieci. ja się np obkupiłam w skarpetki :) były za 2,3zł, a rękawiczki Natalii kupiłam za 3zł :) a np. w 5-10-15 widziałam za 15zł! w tesco za 13
a co do dady to dzięki za info :) czasem mają super ciuszki tylko drogo ale wyprzedaże mają bardzo korzystne - muszę zajrzeć :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry